Gjest Frekt og spørre? Skrevet 2. oktober 2007 #1 Skrevet 2. oktober 2007 Hei. Jeg er tjue år og søkte sommerjobb i sommer. Fikk ikke jobben men har hørt at hun som lærte meg opp har skrytt mye av meg til den arbeidsplassen jeg jobbet på i sommer. Er det frekt av meg og spørre hvorfor jeg ikke fikk jobben? Jeg skal gjøre noen oppdrag for dem nå. Skal spørre på en hyggelig måte selvsagt.
Gjest Ansjoni Skrevet 2. oktober 2007 #2 Skrevet 2. oktober 2007 Nei, syns absolutt ikke det er frekt å spørre om hvorfor man ikke fikk en jobb. Det kan jo være lærdom å ta med seg til evt seinere intervjuer.
Aurela Skrevet 2. oktober 2007 #3 Skrevet 2. oktober 2007 Enig, ikke frekt å spørre.. Eller, kommer ann på hvordan du spør, men om du sier klart at du lurer på hvorfor (hva du kan gjøre neste gang) og ikke fordi du er sur Lykke til med jobbsøkningen
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå