Gå til innhold

Strekkmerker


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hei, er det noen av dere som vet om noe som lysner strekkmerker? Har brukt en krem som faktisk hjalp, men den er ikke å få tak i mer, så trenger noe nytt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bortsett fra tid, så er det nok ingen produkter som har særlig dokumenterbar effekt.

Jeg har også strekkmerker, men de har lysnes såpass at de ikke er så lette å få øye på lenger.

Gjest Gjest_gjest_*
Skrevet
Hei, er det noen av dere som vet om noe som lysner strekkmerker? Har brukt en krem som faktisk hjalp, men den er ikke å få tak i mer, så trenger noe nytt.

Hei. Så en test som var gjort i et av de stor ukebladene,massasje var det som hjalp best. Har selv tatt laserbehandlinger, det hjalp, men det var ganske nye strekkmerker etter fødsel. :)

Skrevet

I Europa og USA er teorien bak strekkmerker hormoner og det underste laget av huden som strekker seg kjapt(eller noe sånt)

i Russland er teorien bak strekkmerker, dårlig blodsirkulasjon!

så *forebygg med sauna og fysioterapi!! (*min anmerkning)tror denne teorien har like mye fore som den europeiske...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...