Gjest Gjest_lurer_* Skrevet 23. september 2007 #1 Skrevet 23. september 2007 Jeg har to piller igjen på mitt p-pillebrett som består av 21 piller. Vanligvis får jeg ikke mensen før etter 4 dager pause etter jeg har tatt de 21 pillene. Dette var ingen mensenblødning, nesten lyserosa og bare litt i trusen. Er dette vanlig? Jeg har gått på samme merke lenge, så skal ikke ha noe med dette å gjøre. Glemte en pille tidelig denne syklusen, og tok to piller samme dag for et par uker siden. Kan dette ha gjort utslaget?
Gjest Gjest Skrevet 23. september 2007 #2 Skrevet 23. september 2007 Helt vanlig. Jeg må f.eks alltid ta pillene på samme tid hver dag ellers kan jeg få småblødninger. Ifølge legen er det fordi kroppen min trenger mer kunstige hormoner enn kanskje andre gjør for å overstyre den vanlige syklusen.
Gjest Gjest Skrevet 24. september 2007 #3 Skrevet 24. september 2007 Takk for svar. Jeg har hatt en liten blødning i dag også. I går tok jeg siste pillen på brettet. Er det vanlig at mensen kommer før dersom en pille denne mnd var et døgn forsinket? Blir så nervøs av slike blødninger. Tenker aborter og graviditeter med en gang.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå