Gjest Gjest_Gjesten_* Skrevet 31. august 2007 #1 Skrevet 31. august 2007 Hei, Noen som vet sånn ca hva en renholder kan tjene pr. måned? Da tenker jeg først og fremst på hvis en er fast ansatt, i full stilling i et privat renholder byrå. Men tar gjerne imot tips om hva en kan tjene i tilsvarende stilling i det offentlige (kommuner) også. Men det igjen kan vel kanskje variere alt ettersom hvilken kommune en evt. jobber i.
mustapippuri Skrevet 31. august 2007 #2 Skrevet 31. august 2007 Hei, Noen som vet sånn ca hva en renholder kan tjene pr. måned? Da tenker jeg først og fremst på hvis en er fast ansatt, i full stilling i et privat renholder byrå. Men tar gjerne imot tips om hva en kan tjene i tilsvarende stilling i det offentlige (kommuner) også. Men det igjen kan vel kanskje variere alt ettersom hvilken kommune en evt. jobber i. Har du fagbrev da?
SunC@t Skrevet 31. august 2007 #3 Skrevet 31. august 2007 Ca 120-130 kroner timen ufaglært vet jeg eksisterer, men det vil nok variere en del vil jeg tro.
Gjest Gjest_Gjesten_* Skrevet 1. september 2007 #4 Skrevet 1. september 2007 Har du fagbrev da? Nei, jeg har ikke fagbrev. Regner med at de som har det tjener mer?
Gjest Wolfmoon Skrevet 2. september 2007 #5 Skrevet 2. september 2007 Når jeg hadde renhold som sommerjobb tjente jeg vel 110 kroner timen sånn ca. Varierte litt mellom kommunen og privatselskap, men var ikke mange kronene. Dette var imidlertid et stykke utenfor oslo, og noen år siden, så lønna har sikkert økt siden da. Fagbrev gir deg høyere lønn ja, men vet ikke akkurat hvor mye.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå