Gjest Gjest_Gretemor_* Skrevet 28. august 2007 #1 Skrevet 28. august 2007 Våkna lørdag morgen med smerter som ligger som en - tjaaa - som et tebriks i størrelse under høyre pupp - og er enda mer øm i tilsvarende område på 'baksiden'. Var alene hjemme i helgen, og lille gutten vår på 1,5 år sov noe urolig... Vi har hans sprinkelseng stående inntil vår seng, så jeg har lurt på om jeg kan ha blitt liggende forkjært inntil noen sprinkler eller noe sånn. Men da er det kanskje rart at det er vondt 'tvers gjennom'? Ved berøring kjennes det litt ut som om jeg skulle hatt noen GIGANTISKE blå flekker der, men ingenting vises... Blir bittelitt urolig siden det ikke har blitt bedre - men kanskje jeg skulle tatt det mer med ro og sånn? I dag synes jeg i grunnen det er mer vondt enn de foregående dagene... Men hvis det var noe alvorlig ville vel ikke smertene kommet så brått, ville de vel?
heffalumpen Skrevet 29. august 2007 #2 Skrevet 29. august 2007 Mye mulig du har strekt en muskel.... Sånn får jeg og innimellom... Vondt å puste til og med, men det går over
kitekatt Skrevet 30. august 2007 #3 Skrevet 30. august 2007 Kan det være en begynnende lungebetennelse eller bronkitt? det kan kjennes slik ut. Når jeg får det kjennes det ut som om noen har slått meg i brystet og ryggen. tvers igjennom.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå