Gjest TuttaCalcutta Skrevet 6. juli 2007 #1 Skrevet 6. juli 2007 Jeg er forundret over at de fleste hannhunder er "hypp" på tispa mi selv om hun ikke har løpetid? Er dette vanlig?
Vendie Skrevet 6. juli 2007 #2 Skrevet 6. juli 2007 Min hannhund har et par tisper han er veldig hypp på hele tiden. Aner ikke hvorfor han er så gæren etter akkurat disse, kan jo være at enkelte tisper lukter spesielt godt?
Gjest Gjest_gjest_* Skrevet 6. juli 2007 #3 Skrevet 6. juli 2007 hihi, hunden min løp bprt til en ho hund en gang, hun la seg ned på ryggen og han TISSA på henne! Jeg løp bort og ba jo så mye om unskyld, var jo så flau da! Men da sas eieren at det var de vedlig vant til og at "alle" gjorde det med henne.. Håper de vasket henne..
Gjest TuttaCalcutta Skrevet 6. juli 2007 #4 Skrevet 6. juli 2007 hihi, hunden min løp bprt til en ho hund en gang, hun la seg ned på ryggen og han TISSA på henne! Jeg løp bort og ba jo så mye om unskyld, var jo så flau da! Men da sas eieren at det var de vedlig vant til og at "alle" gjorde det med henne.. Håper de vasket henne..
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå