Gjest Keycha Skrevet 2. juli 2007 #1 Skrevet 2. juli 2007 Jeg har tenkt å kjøpe meg et digitalt kamera på Elkjøp.De har et på tilbud nå til 800 kr. Jeg har egentlig lyst til å kjøpe et som er litt dyrere, men siden jeg bare kommer til å bruke det på fest så er ikke det noe vits. Er det noen som har dette eller vet om det er noe tess? Det er kun 5 megapixel på det, men jeg trenger ikke noe mer. Det er av merket Nikon.
Dru Skrevet 2. juli 2007 #3 Skrevet 2. juli 2007 L10, ja. Hvis du først skal bruke minst mulig penger på et kamera, så er ikke dette det dummeste du kan kjøpe.
Gjest Keycha Skrevet 2. juli 2007 #4 Skrevet 2. juli 2007 L10, ja. Hvis du først skal bruke minst mulig penger på et kamera, så er ikke dette det dummeste du kan kjøpe. Ok, så bra da. Takk for svar
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå