Gjest Gjest Skrevet 1. juli 2007 #1 Skrevet 1. juli 2007 Har lagt merke til at enkelte her inne har det med å dra fram gamle tråder. Stort sett så bryr jeg meg ikke om det, men når det dras fram gamle tråder i forumet "vi som sørger", eller en tråd (der ts er kjent for sine store psykiske problemerr) jeg netopp var borti her som blei dratt fram av en gjest, der gjesten kun hadde sitert trådstarter og ikke lagt inn noen kommentarer eller svar. Det er da jeg spør meg om hva som er vitsen med det. Er det bare for å grafse i andres sorger og vanskeligheter?
Gjest Bellatrix Skrevet 3. juli 2007 #2 Skrevet 3. juli 2007 Det har jeg også lurt på. En ting er å dra opp en informativ tråd for å spørre om mer angående emnet, men å dra opp gamle tråder for å sitere med en smiley eller en tåpelig kommentar skjønner jeg ikke.
Gjest Veronica Mars Skrevet 3. juli 2007 #3 Skrevet 3. juli 2007 Jeg synes også det er veldig merkelig. Også når man drar opp en tråd for å svare trådstarter på et spørsmål som er fullstendig utdatert, eller h*n har fått en løsning på for lengst. Tråder fra 2002 der TS tror hun er gravid f.eks, eller om hun skal gå fra typen. Litt sent å svare.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå