Gå til innhold

mobil med bra kamera?


Fremhevede innlegg

Gjest Gjest_Bindy_*
Skrevet

Jeg har tenkt å kjøpe meg ny mobil. Bortsett fra de vanlige funksjonene som sms og mms, er det et bra kamera jeg gjerne vil ha. Andre funksjoner som musikk, radio etc er ikke viktig. Så hvilken telefon bør jeg kjøpe da? Har hørt at nokia N73 har et bra kamera. Ulempen med den telefonen skal visst være at den er treg og "låser" seg innimellom. Trenger tips !

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Jeg har Nokia N73 og er fornøyd. Det stemmer det med at den er litt treg. Ellers så er vel Sony Ericsson K800i en kameravinner innen mobil? :) Se litt på www.amobil.no. Der kan du sette opp kriteriene dine i en mobil, og de finner den. Er en sånn funksjon de har.

Vil til gjengjeld si at N73 har perverst bra bildekvalitet da.

Endret av Phantasy
Gjest Gjest_Bindy_*
Skrevet

Jeg var innom en butikk i dag. Der fikk jeg anbefalt Nokia N73 og Sony Ericsson K810. Han sa at hvis jeg ikke var interessert i en haug med ekstrafunksjoner og muligheter til nedlastning, ville han tatt Sony Ericsson. Ble rammet av akutt beslutningsvegring, så jeg fikk ikke kjøpt noen mobil i dag heller. :forvirret:

Skrevet

Sony Ericsson K810i er vel "the" kameramobil.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...