Gjest Kritthvit... Skrevet 5. juni 2007 #1 Skrevet 5. juni 2007 Jeg har arr i huden på grund av kviser i ansiktet og ryggen. Leste om noen som hadde kjøpt en salve som gjorde arr mindre synlige og som var bra å ha på før man soler seg. Noen som vet hvilken krem det kan være? Jeg vil ikke sole meg sånn som jeg ser ut, men med denne salva og litt oppvarming alene på terassen blir jeg kanskje klar for stranda igjen? Og en ting som hadde vært bra for huden er vel netopp sol, sånn at brunfargen dekker noen av arrene i hvert fall. Men nå har jeg vært borte fra sola i maange år (da mener jeg mange år og ja, åtte minst), da blir jeg vel veldig sakte brun igjen? Liker egentlig å bade og sole meg, så det hadde vært fint med noen tips.
Gjest aksakd Skrevet 5. juni 2007 #2 Skrevet 5. juni 2007 Jeg vil heller ikke sole meg, med mindre jeg er HELT alene. Jeg har strekkmerker og føler at det er forbudt i dag. I dag er det kun glatt feilfri hud og kropp som teller, så da holder jeg meg borte fra alt som heter strand. Kanskje man burde Gi en stor faen i hva andre tenker, men ikke særlig gøy å sole seg når man føler at folk tenker " hun har strekkmerker, så stygt".
Amalie_85 Skrevet 5. juni 2007 #3 Skrevet 5. juni 2007 Mine arr (etter føflekkfjerning) har blitt bedre etter at de fikk litt sol. Men jeg vet ikke hvordan det er med ditt problem. Så jeg vet dessverre ikke om noe som hjelper. Men jeg vet ikke om det hjelper å ikke sole heller!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå