Gå til innhold

Dagboken


Anbefalte innlegg

Gjest Peppa
Skrevet

Var det noen som såg den?

Synest det var en veldig bra film,

men er det noen som vet hva den heter på engelsk?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

så den ikke i går, men har sett den før. den heter The Notebook, og er nyyydelig! :rødme:

Skrevet

Helt fantastisk film. Begynte å se den mest fordi jeg ikke hadde noe bedre å finne på, men så ble jeg mer og mer gira. Min kjære lurte på hva jeg hadde sett på da jeg hulkende overfalte ham da den var ferdig. (Litt lettrørt, ja.)

Skrevet

Åh, den var jo kjempefin! =) Felte noen tårer på slutten da ja..

Gjest Peppa
Skrevet

Veldig fin film ja, må ærlig innrømme å si at tårene kom frem hos meg også.. :sjenert:

Skrevet

Har den på dvd, men selv ble jeg kjempeskuffa. Har jo hørt så mye om den, folk skryter så masse om den, så jeg hadde skyhøye forventinger. Den svarte ikke til forventningene mine dessverre. Jeg elsker slike filmer, så det er i grunn litt rart.

Mvh Yvonne :heiajente:

Gjest Advena
Skrevet

Synes også det var en fin film. Verken mer eller mindre. :)

Skrevet

Jeg har også hørt mye om denne filmen, men jeg synes den var drita dårlig. Jeg er mest skuffa over meg selv over at jeg satt der gjennom hele makkverket.

Gjest Leiababe
Skrevet

Har sett den tidligere, og synes den er kjempeskjønn. Jeg liker vanligvis ikke den type filmer så veldig godt, men synes denne var ganske fin. Skal også sies at jeg har en liten forkjærlighet for Ryan Gosling, så det kan kanskje ha noe med saken å gjøre :)

Skrevet

Gørrkjedelig og kunne brukes som onsdagsfilm på tv Norge for min del. Sett den pga ble sendt på et fly en gang. Desverrre.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...