Gjest White Orchid Skrevet 9. mai 2007 #1 Skrevet 9. mai 2007 Jeg og samboeren står bom fast! Har noen som har vært på noen av disse stedene noen tips eller råd? Litt for- og imot innspill? Hvor er det best å dra, folkens?
Miracl3 Skrevet 9. mai 2007 #2 Skrevet 9. mai 2007 Litt lettere å svare dersom du skriver litt mer om hva dere ønsker ut av ferien. hva vill dere oppleve, hvilken aktiviteter er mest spennende for dere, skal dere ha en romantisk tur, en party tur, en blanding osv?
reiseglad Skrevet 9. mai 2007 #3 Skrevet 9. mai 2007 Jeg og samboeren står bom fast! Har noen som har vært på noen av disse stedene noen tips eller råd? Litt for- og imot innspill? Hvor er det best å dra, folkens? ← Aktiv tur: Krabi Romantisk tur: Bali Kjede-seg tur: Langkawi
alicante Skrevet 13. mai 2007 #4 Skrevet 13. mai 2007 Aktiv tur: Krabi Romantisk tur: Bali Kjede-seg tur: Langkawi ← Hehe, litt artig å lese svaret ditt, for det var nettopp det jeg ville ha svart også. Da vi var på Langkawi var det riktignok lavsesong, og kanskje derfor det var så kjedelig der. Men uansett er det en forholdsvis isolert plass, og ikke så veldig spennende. Bali er absolutt en romantisk destinasjon, men jeg ville nok dratt ut til Gili-øyene for enda mer romantikk. (vi bodde i Kuta på Bali, og det ble litt vel stressende for min smak). Personlig synes jeg Krabi er det plassen som frister mest å reise tilbake til, fordi jeg føler det er lettere å farte litt omkring, og da blir mulighetene til avveksling større. Det er også flotte strender der (jeg var der før tsunamien, men jeg har hørt at de har ryddet fint opp igjen), og enklere å være turist, vil jeg si (om det er et tema..) Men som Miracl3 skriver hadde det vært lettere å gi deg tips om man vet hva TS kan tenke seg av ferien. Alicante
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå