Gå til innhold

Har du blitt gjenkjent her inne?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Tenker litt på det noen ganger..en vet jo aldri hvem som er her inne;)

Kanskje naboen, en venninne eller en du gikk i klasse med en gang i tiden er her inne f.eks.. :overrasket:

Selv om vi er anonyme her, er det jo likevel mange som legger ut endel informasjon om seg selv (inklusiv meg..), selv om en ikke nevner navn og bosted og den slags..

Videoannonse
Annonse
Gjest grønnsåpe
Skrevet

Har ikke blitt gjenkjent selv nei, men jeg kjente igjen søstra mi ut ifra en dagbok hun har her. Så jeg sa nå til henne at jeg hadde funnet henne da, og sa hva jeg kalte meg ;) men hun er vel den eneste her inne som vet hjem jeg er.

Skrevet

Nei ingen.

Men sambo vet hva jeg heter her inne.

Men jeg tror ikke han orker å lese her. :hoho:

Skrevet

Ikke som jeg vet, men det er noen her som vet hvem jeg er på andre vis.

Gjest Tessmira
Skrevet

Nei, eller.. har hvertfall ikke hørt igjen noe ;)

Skrevet

Har ikke det, i alle fall ikke som jeg vet. Unntaket er to venninner som ble fortalt hva nicket mitt var av meg...

Gjest Mrs. Potter
Skrevet

Ikke som jeg vet om

Skrevet

Meeeen jeg lurer på om jeg har hørt en historie om noen som og har vært nevnt her!

Men er ikke helt sikker, men ganske sikker på at det er samme menneskene. Jeg kjenner dem jo ikke uasnett da.

Gjest Orinoco
Skrevet

Ja, og derfor skriver jeg ikke noe her som jeg ikke kunne sagt i virkeligheten.

Gjest Silmarill
Skrevet
Ja, og derfor skriver jeg ikke noe her som jeg ikke kunne sagt i virkeligheten.

Samme her :)

Skrevet

Men av og til er det litt greit å bruke internet til å "lette litt på trykket"..

Skrevet

Jeg tror ikke jeg har blitt gjenkjent, men prøver også å skrive bare ting jeg står for. Samtidig er jeg sikker på at jeg kan oppfattes annerledes på nett enn i virkeligheten; her inne er det lett å gripe fatt i tråder som engasjerer eller provoserer litt ekstra, sette ting på spissen, virke mer påståelig og mer "ensidig" enn jeg kanskje gjør på ordentlig, selv om jeg kan være ganske sta og kverulerende da også :roll: Men i virkeligheten er jeg jo forhåpentligvis også litt sosial og hyggelig, ikke sånn som bare diskuterer alt mulig...

Skrevet
Men av og til er det litt greit å bruke internet til å "lette litt på trykket"..

Det er helt sant. Trenger å få ut litt damp av og til.

Jeg har ikke blitt gjenkjent. Det er jo helt utrolig, så mye personlig jeg har skrevet. Men jeg står for alt jeg skriver, og det gjør ingenting om jeg blir gjenkjent.

Gjest Robin Hood
Skrevet

nei ingen vet at jeg er her. Det er min skjulte skam

Gjest DyneTryne
Skrevet

Ja, jeg ble observert da jeg så etter stay-ups på lindex, etter utallige innlegg om at jeg liker å ha sex iført slike :ler:

Skrevet

Nei, har iallefall ikke fått noen tilbakemeldinger fra noen her - om at de aner hvem jeg er. Nå skriver vel jeg også bare ting jeg kan stå for - men jeg diskuterer nok ikke så mye i virkeligheten - som jeg gjør her inne. Har egne meninger og står for dem - men ute i det virkelige liv - holder jeg det nok litt mer for meg selv... ;)

Skrevet
Ja, jeg ble observert da jeg så etter stay-ups på lindex, etter utallige innlegg om at jeg liker å ha sex iført slike :ler:

Jeg vet hvem du er, hoho :tronderbart:

(jeg ble kanskje litt skummel nå..)

Skrevet
Ja, jeg ble observert da jeg så etter stay-ups på lindex, etter utallige innlegg om at jeg liker å ha sex iført slike :ler:

:ler:

Gjest vimselot
Skrevet

Vet ikke og bryr meg ikke om det heller. Har ingenting så skjule og omskriver en del ting av hensyn til mine venner og venninner, selv om sannheten ligger et sted i bakgrunnen.

Kanskje jeg blir gjenkjent siden jeg har planlagt å vaske gulv i dag og lyset er gått på kjøkkenet...og jeg ikke har hatt sex på over ett halvt år!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...