Gjest par 35 Skrevet 30. april 2007 #1 Skrevet 30. april 2007 vi er et par der hun har sterilisert seg for 14dager siden under et keisersnitt , vi lurer på når vi trygt kan la sæden gå inni? noen som har aning om det?
Gjest Piper Skrevet 30. april 2007 #2 Skrevet 30. april 2007 (endret) Med en gang hun kan ha sex igjen etter keisersnittet, for de kutter egglederen og da kommer ikke sædcellene inn. Endret 30. april 2007 av Piper
Gjest =tentacle= Skrevet 30. april 2007 #3 Skrevet 30. april 2007 Nettopp. Kvinnelig sterilisering har ikke det problemet som mannlig sterilisering har, nemlig at det ligger ferdige kjønnsceller i systemet som må tømmes ut før det blir trygt. Men for sårtilhelingen og renselse er det jo en fordel å vente mer enn 14 dager etter keisersnittet da Gratulerer
Rembo Skrevet 1. mai 2007 #4 Skrevet 1. mai 2007 Som de andre sier, helt trygt. Men det spørs vel heller om de ikke er litt for tidlig for henne som har et stort og vondt sår på magen..
Gjest par 35 Skrevet 2. mai 2007 #5 Skrevet 2. mai 2007 Takk for svar, vi har begynt å hatt myk sex etter hennes ønske, så derfor lurer vi... vi har hoppet av i svingen men ikke nå lenger.... skal bli deilig å ikke tenke mer på prevensjon.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå