Metis Skrevet 7. april 2007 #1 Skrevet 7. april 2007 Gud, hvor jeg synes denne er utrolig morsom. Pinlig, ubehagelig morsom! Måtte bare få det ut....
Drua Skrevet 7. april 2007 #2 Skrevet 7. april 2007 Er det den med Ben Stiller og Robert DeNiro? Den er i såfall herlig :-D
treningsjenta Skrevet 7. april 2007 #3 Skrevet 7. april 2007 synes den var litt småslitsom jeg da men... hver sin smak
Wildy Skrevet 7. april 2007 #4 Skrevet 7. april 2007 Litt slitsom, men jeg likte den allikevel. Flirte så jeg hold tpå å tisse meg ut opptill flere ganger. Og det er ganske bra gjort siden jeg stort sett avskyr komedier.
Metis Skrevet 7. april 2007 Forfatter #5 Skrevet 7. april 2007 Ja, stemmer at det er den med De Niro og Stiller. Vanligvis synes jeg amerikanske komedier kan bli litt vel forutsigbare og platte, men akkurat denne her synes jeg skiller seg ut. Har sett den flere ganger,og jeg er ikke typen som ser filmer mange ganger. Det jeg liker best med den, er at det skjer noe artig hele tiden, med mange morsomme småkommentarer. Skulle egentlig tro at det ikke ville være så ustyrtelig morsomt med navnet "Gaylord Focker", men jo, det er fantastisk artig i denne filmen.... Halleluja!
Gjest DyneTryne Skrevet 8. april 2007 #6 Skrevet 8. april 2007 Elsker den filmen :D Men hva er det han robert gjør narr av stiller i badebuksa? At han er tjukk? Han kommer jo hele veien med hasj-vitser til han siden han tror han er tjallis, men han sier jo "I guess that's what they call the munchies" At han spiser masse. Jeg ville heller mobbet tisseluren i en slik habit altså! :O
Gjest Primula Skrevet 8. april 2007 #7 Skrevet 8. april 2007 Noen som vil avsløre slutten? Jeg så bare til han ble kastet ut jeg, til han fikk tilbake bagasjen sin.
kvinne_ Skrevet 8. april 2007 #11 Skrevet 8. april 2007 Tror jeg lever meg litt for mye inn i filmer, for jeg blir så pinlig berørt av slike filmer at jeg rett og slett ikke klarer å se på uten å gjemme meg. Klarte bare å se starten, så måtte jeg slå av:rodme:
Ottine Skrevet 8. april 2007 #12 Skrevet 8. april 2007 Syntes også denne filmen var utrolig morsom! Mannen også - som virkelig IKKE liker slik type film. Focker, ha ha!
*Butterfly* Skrevet 8. april 2007 #14 Skrevet 8. april 2007 Lenge siden jeg har sett den filmen, men morsom er den!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå