Gjest Shayla Skrevet 21. februar 2007 #1 Skrevet 21. februar 2007 Jeg skal på jobb intervju på en stilling som salgassistent, jeg sendte en uoppfprdret søknad og da var vist denne stillingen ledig.. Jeg lurer litt på hva det innebærer å være salgassistent? Noen som kan hjelpe meg litt her.. Det er en stilling i klesbransjen. Tar også imot tips til å gjøre ett god jobb intervju.
Seigdama Skrevet 21. februar 2007 #2 Skrevet 21. februar 2007 Salgsassistent kan nok være flere ting, men en variant er at du da vil være en assistent for selgere og salgssjef. Dvs at du feks utarbeider tilbud/presentasjoner, booker og gjør i stand til kundemøter. Med andre ord, ordner alle de praktiske/administrative tingene mens de andre selger.
Gjest Shayla Skrevet 21. februar 2007 #3 Skrevet 21. februar 2007 Okey.. Så det blir ikke jeg som skal selge.. for det er jeg ikke så god på Burde jeg ha på meg klær fra det merke jeg skal på jobb intervju hos? Mottar gjerne flere svar.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå