Gjest bente85 Skrevet 14. februar 2007 #1 Skrevet 14. februar 2007 Kan det være en bivirkning på disse tablettene. Har hatt veldig vondt i hodet i noen timer nå.
Gjest vimse Skrevet 14. februar 2007 #2 Skrevet 14. februar 2007 Har du lest inne på felleskatalogen.no? Kanskje det står noe der
Gjest bente85 Skrevet 14. februar 2007 #3 Skrevet 14. februar 2007 Det står bare kvalme, diare og forstoppelse der.
Mary_H Skrevet 14. februar 2007 #4 Skrevet 14. februar 2007 Kan ikke huske at jeg fikk det av link, men kvalm ble jeg da.
minienthe Skrevet 15. februar 2007 #5 Skrevet 15. februar 2007 Kan ikke huske at jeg fikk det av link, men kvalm ble jeg da. ← å jess, seriøst noe av det verste jeg har vært borti av denne typen tabletter.
GudrunO Skrevet 11. mai 2011 #6 Skrevet 11. mai 2011 Merkelig, jeg gikk på nett for å finne noe om bivirkninger av Link.Jeg plages av og til med cardialgi. Fikk da anbefalt Ranitidin. Den er grei, men virker ikke sånn umiddelbart. Så prøvde jeg Link, fikk vondt i magen, smerter, ble kvalm...(men cardialgien gikk bort). Jeg trodde det bare var et sammentreff og ikke Link det kom av. Men nå har jeg etterprøvd Link 4-5 ganger; og det er desidert: jeg tåler de ikke. Vet ikke hva det er jeg reagerer på i de, men ganske miserabel blir jeg. Interessant å høre hvor mange andre det er som reagerer på disse (?)
AnonymBruker Skrevet 11. mai 2011 #7 Skrevet 11. mai 2011 Kan det være en bivirkning på disse tablettene. Har hatt veldig vondt i hodet i noen timer nå. å jess, seriøst noe av det verste jeg har vært borti av denne typen tabletter. Det må da være tilfeldigheter. Pepcid Duo er forresten genialt. Men de sliter visst med å få tak i råvarene til produktet så akkurat nå er det ikke å finne på markedet.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå