Tulipan Skrevet 15. januar 2007 #1 Skrevet 15. januar 2007 Hei!! Skal reise til Gran Canaria i februar med en liten en på 8mnd. Lurer på hvordan det er med barnemat og bleier der nede. Lønner det seg feks å ha med bleier og grøtpulver hjemmefra?
Hardnail Skrevet 15. januar 2007 #2 Skrevet 15. januar 2007 det ville jeg gjort uansett... hilsen 2 barns mor..
tang1 Skrevet 15. januar 2007 #3 Skrevet 15. januar 2007 Du får tak i både pampers og libero bleier i supermarkedene. Grøtpulver kan være greit å ta med, selv om de selger nestlè-produkter der også. Ikke sikkert du får tak i den typen du vil ha. God tur
momo Skrevet 17. januar 2007 #4 Skrevet 17. januar 2007 Jeg ville tatt med bleier, det er ganske dyrt der nede. De har masse nestle produkter, så hadde kanskje tatt med litt hjemmefra, men er ikke nødvendig og ta med fullt opp. Også har de morsmekerstatning med sjokoladesmak der. Må si jeg fikk litt sjokk når jeg så det.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå