Gjest Gjestelus Skrevet 9. januar 2007 #1 Skrevet 9. januar 2007 Hei! For en uke siden da jeg hadde samleie med kjæresten min så hovnet jeg noe sinnsykt opp under akten. Nederst i vaginaen, (under penis, når penis er i meg), ble de leppene dobbelt så store, og det gjorde skikkelig vondt å gå på do etterpå. Iløpet av dagen gikk hevelsen ned, men det var akkurat som om der va igjen noen små rifter ("slitasje"?) på de leppene. (Ikke kjønnsleppene) Har hatt sex etter det, og det gikk greit...men lurer uansett på hva det var? Noen som aner? (Jeg skal til legen imorgen, men vil gjerne være litt forberedt på hvilke svar jeg kommer til å få..)
Gjest Gjest Skrevet 9. januar 2007 #2 Skrevet 9. januar 2007 Sopp, irritasjon pga glidemiddel el, for tørr?
Gjest Gjest Skrevet 9. januar 2007 #3 Skrevet 9. januar 2007 Jeg sliter litt med tørrhet for tiden (pga prevensjonen antar jeg), så det kan godt være. Gjestelus
Gjest gjesta Skrevet 9. januar 2007 #4 Skrevet 9. januar 2007 Jeg har opplevd noe lignende et par ganger med eksen. Jeg ble utrolig sår, øm, det sved skikkelig og jeg hovnet opp. Aner ikke hvorfor det skjedde. Det var iallfall ingen kjønnssykdom som var årsaken.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå