Gjest senora Skrevet 6. januar 2007 #1 Skrevet 6. januar 2007 Hei! Nå har vi bestilt ferie til Tyrkia via Nazar. Skal bo på Pegasos World (all inclusive) i to uker. Er det noen av dere som har erfaringer med Tyrkia, Nazar, eller best av alt Pegasos World? Hotellet ligger rett utenfor Side. Noen sier at de aldri ville reist til Tyrkia pga terrorfaren, men jeg mener den faren er større andre steder. f.eks London. hva mener dere?
Lillie Skrevet 6. januar 2007 #2 Skrevet 6. januar 2007 (endret) slettet Endret 7. mai 2007 av Lillie
S10nemor Skrevet 10. januar 2007 #3 Skrevet 10. januar 2007 Vi skal også reise med Nazar i sommer, skal til Pegasos Royal i 2 uker. Har ikke vært der før eller reist med Nazar, men har venner som har det og de er begeistret som bare det! Gleder oss masse!
skorpionen 68 Skrevet 10. januar 2007 #4 Skrevet 10. januar 2007 Heisann.. Vært i Side to ganger og kjempetrives der.. Vil anbefale å ta båttur til manavga (tror det staves slik) og tatt turet til formasjonene de har i fjellene ( husker ikke hva det heter der) God reise...
Gjest TsS Skrevet 10. januar 2007 #5 Skrevet 10. januar 2007 Vil overraske sambo med tur til sommeren.. Kan der eikke legge ut noen linker?
Nabodama Skrevet 10. januar 2007 #6 Skrevet 10. januar 2007 Bor man på all inclusive, har man jo en skikkelig latmannsferie, en trenger strengt tatt ikke å gå utenfor hotellet. Det er litt fare for at en kun opplever chartermaskinen, ikke det virkelig Tyrkia når en er på turiststedene, og enda mer sannsynlig hvis man bor på all inclusive. Kulturen, landet, maten og folket er helt fantastiske! Jeg ville nok hatt en annerledes ferie der, men skal man bare slappe av, er nok dette et fint hotell for det.
S10nemor Skrevet 12. januar 2007 #7 Skrevet 12. januar 2007 Bor man på all inclusive, har man jo en skikkelig latmannsferie, en trenger strengt tatt ikke å gå utenfor hotellet. Det er litt fare for at en kun opplever chartermaskinen, ikke det virkelig Tyrkia når en er på turiststedene, og enda mer sannsynlig hvis man bor på all inclusive. Kulturen, landet, maten og folket er helt fantastiske! Jeg ville nok hatt en annerledes ferie der, men skal man bare slappe av, er nok dette et fint hotell for det. ← Kan være enig med deg i dette - MEN, vi skal dit for å slappe av og bare være sammen! Ikke minst så er dette en ferie opplagt for ungene Men, vi skal rundt og se oss om også - så vi blir nok ikke bare på hotellet nei
tang1 Skrevet 15. januar 2007 #8 Skrevet 15. januar 2007 Tenker på å bestille reise til Pegasos World i midten av mai, 2 voksne og 3 barn. Er det noen som har erfaringer med været i Tyrkia i mai? Lurer også på om aktivitetene for barna må betales for, eller er det også inkludert i prisen?
S10nemor Skrevet 23. januar 2007 #9 Skrevet 23. januar 2007 Tenker på å bestille reise til Pegasos World i midten av mai, 2 voksne og 3 barn. Er det noen som har erfaringer med været i Tyrkia i mai? Lurer også på om aktivitetene for barna må betales for, eller er det også inkludert i prisen? ← Aktivitetene for barn er inkludert i prisen sånn jeg har forstått det. I mai begynner nok temperaturen å bli bra
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå