Gå til innhold

Lille dagbok...


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hei lillen. bra du har vært hos lege og bra du har fått medisin :enig_animasjon:

Når det gjelder hostesaft. Jeg tar en skje morgen og en kveld - har tatt hele uka, og skal gjøre det i en dag til. (Det er vel ikke farlig :o ?)

Lykke til med å bli frisk igjen - eller god bedring heter det.

God helg også.

Klemmer fra hanni

Videoannonse
Annonse
Skrevet

God bedring til deg lillen!!

..mulig jeg er dum nå, men hva har hostesaft og babylaging med hverandre å gjøre???... :oops:

Skrevet

Lillen da!

Nå blir jeg rent bekymra for deg! :roll:

Så lang tid uten å ha hørt noe fra deg... :klø:

Håper det går bra med deg og at du har vært hos legen!

Klem fra Murmeldyret!

Skrevet

Ååå så koselig da... :sjarmor:

Skal ikke fortyrre mer jeg :ler:

Kanskje onten var EL-smerter...

Skrevet

Ja det var på tide å gå til legen ja!

Sa ikke mannen min at du skulle gjøre det i går?? :evil:

Men det er bra du har fått medisin og er på bedringens vei!

(Vera; Solvipect er slimløsende hostesaft, og den løsner ikke bare slim i halsen, men på alle slimete overflater. Som f.eks inne i livmoren... Da er det lettere for svømmere å svømme...)

Skrevet

:kyss: Supergirls! :kyss:

Tror du har blingsa litt, Murmel (les: lest bare på side 101 i boken min), for jeg har jo vært hos legen og skrevet langt referat idag. Så det var jo ikke el-smerter!

:wink:

Medisinen skulle jo virke allerede ikveld, men det gjør den ikke! :x Jeg har til og med fått feber nå...

Ikveld har jeg, Mannen og kumpis spilt Risk, og de vant hver sin gang. Og det beviser jo at jeg ikke er helt iform! :ler2:

Men skal ta et par paracet og legge meg nå. Alt blir sikkert bra imorgen, når mer medisin fordøyes, og jeg har fått sovet! Har lyst til å sove helt ut, men det blir litt ekkelt nå, når jeg legger meg så sent. Liker ikke å våkne opp til 15-tiden... :-?

Sov nå da! 8)

Lillen

Skrevet

Oops... :oops:

Var sikker på at jeg hadde fått med meg alle innlegg helt tilbake til mitt fra i går. Tydeligvis rulla litt fort med musa (altså den på bordet :wink: ).

Godt å høre at du har vært til legen da. Du skal se at medisinen virker til du våkner opp som en ny og friskere Lillen etter en god natts søvn :D

God bedring!

Skrevet

Dumme medisin :evil: Den må jo virke!!!!!!!

Håper du har det bedre nå! Du må ta vare på deg selv og slappe av litt nå da.

Skrevet

Har sovet til nå, og er i mye bedre form idag :P

Skrevet

Hva det betyr? Tja, det var det JEG fikk høre på folkehøyskolen når jeg sov lenge og alle andre ikke gjorde det. Alltid mao. Jeg er en sovegris. Men nå i det siste har jeg hatt en tendens til å stå opp tidlig. Altfor tidlig egentlig. Også slengte jeg litt med leppa til deg, sånn i stolthet over at jeg ikke sov lenge i dag - men det gjorde DU! :ler:

Men skjønner jo det da, søta. Du som la deg omtrent da jeg sto opp, thihi :blunke:

Skrevet

Likte din bedre en Jolie sin, Jinx!

Den var jo genial!

Jeg skal jo vokse :P ...og sove! :oops:

(ok da, Jolie...)

Skrevet

Altså...mistet hele poenget når

tungekysset mitt startet en ny side!

:frustrert:

:erter::kyss:

Skrevet

Ja-ah. Og når jeg fjerna tunga :P

Skrevet

At det ikke går ann å få fred fra slike infeksjoner og enda verre ting, da!!!

I've been there, og jeg føler med deg. Godt å høre at du er bedre! :hjerte:

Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...