Meaty Skrevet 23. november 2006 #1 Skrevet 23. november 2006 Jeg er skikkelig barnslig når det gjelder spillkonsoller, og gleder meg selvfølgelig som en unge til Nintendo Wii. Jeg synes det som har skjedd i spillverdenen de siste årene med Dance Mat, SingStar, Buzz, GuitarHero osv er veldig spennende og nyskapende, men aldri har jeg sett så frem til noe som til Wii. Det ser jo helt utrolig morsomt ut! Nå kan man liksom hoppe inn i Zelda-spillet og fekte på "ordentlig", eller spille ekte tennis foran TV'en Er det flere enn meg her som er i fyr og flamme og skal sikre seg denne maskinen? Heldigvis kjenner jeg en som jobber et sted de skal selge dem, så han skal holde av en til meg 5. desember
Gjest *Snart medlem* Skrevet 23. november 2006 #2 Skrevet 23. november 2006 Jepp. Jeg har forhåndsbestilt den, så det skal være et eksemplar til meg i butikken den 5.des. *glederseg til det nye Zelda-spillet*
Gjest gjesta Skrevet 23. november 2006 #3 Skrevet 23. november 2006 Har veldig lyst på, men lommeboka tåler det ikke akkurat nå. Har sans for Zeldaspillene. Får kose meg med PS2 i mellomtiden
Mischa Skrevet 23. november 2006 #4 Skrevet 23. november 2006 JA skal så absolutt ha.. elsker Zelda og har alle Nintendos konsoller så Wii er en selvfølge. Har nå også PS2 så da får jeg dekket SingStar-behovet også! Typen har forhåndsbestilt men tviler på at han får.. siden det er så få maskiner fordelt på alle forhandlerne i Norge. Kjiiipt..vil ha nå!
skanky Skrevet 23. november 2006 #5 Skrevet 23. november 2006 Sparer meg til Playstation 3 jeg (som er utsatt IGJEN)! Nintendo Wii ser unektelig kjempemorsomt ut, men jeg har alltid likt spillutgivelsene til PS bedre enn Nintendo sine (som jo litt mer innretta mot barn). Dessuten må man jo betale for Nintendo-spillene, hehe. Noen som vet ca hva Nintendo Wii vil koste? PS3 kommer visst til å koste 5-6000kr..
Meaty Skrevet 23. november 2006 Forfatter #6 Skrevet 23. november 2006 (...) Noen som vet ca hva Nintendo Wii vil koste? PS3 kommer visst til å koste 5-6000kr.. ← Den kommer til å ligge på ca 2500.
supergirl Skrevet 23. november 2006 #7 Skrevet 23. november 2006 Jeg har fryktelig lyst på den og mye på grunn av det nye Zelda spillet, men økonmien tvinger meg til å vente til ut på nyåret, må nesten prioritere julegaver... Men har sett at det nye Zelda spillet også kommer ut til Gamecube, vurderer å kjøpe det i første omgang!
Gjest Skrevet 23. november 2006 #8 Skrevet 23. november 2006 Såklart skal jeg ha denne maskinen. Men hvor i alle dager har dere hørt 5 desember henne? Det er da 8 desember den kommer. Vel, kan jo hende dere skal ha den på elkjøp elelr spaceworld eller noe slikt, de er aldri gode til og overholde datoene sine.. Playstation 3 er bare teit, da kjøper jeg meg heller en 360..
Meaty Skrevet 24. november 2006 Forfatter #9 Skrevet 24. november 2006 (endret) Såklart skal jeg ha denne maskinen. Men hvor i alle dager har dere hørt 5 desember henne? Det er da 8 desember den kommer. Vel, kan jo hende dere skal ha den på elkjøp elelr spaceworld eller noe slikt, de er aldri gode til og overholde datoene sine.. Playstation 3 er bare teit, da kjøper jeg meg heller en 360.. ← Jeg har inngått en avtale med en jeg kjenner, butikken han driver får maskinen den 5 og han sa jeg kunne få kjøpe den da... Endret 24. november 2006 av Meaty
Gjest Skrevet 24. november 2006 #10 Skrevet 24. november 2006 (endret) Jeg har inngått en avtale med en jeg kjenner, butikken han driver får maskinen den 5 og han sa jeg kunne få kjøpe den da... ← Ikke sånn for og være slem mot verken deg eller han på noen måte, men jeg må advare veldig.. Hvis nintendo er like strenge som microsoft så må maskinen gjemmes godt bort i et hjørne fram til release dagen.. Når 360'n kom ut fikk vi streng beskjed fra microsoft at absolutt INGEN av de ansatte fikk ta med seg en maskin hjem. Litt nedtur, hadde gledet med leeenge. Dessuten kan det hende at Nintendo kan være slemme hvis de finner det ut, bare for og advare.. De har blitt utrolig strenge på det ettersom diverse kjeder har solgt store spill før datoene. De kan faktisk i verstefall frata personen retten til og selge maskinen.. så hvis du skal, la det gå i all hemlighet og ikke over disk.. slik jeg gjorde med gears of war spillet hihi Og nå var det bare skikkelig skummelt at det sto at du bodde i drammen, for nå ble jeg nyskjerrig.. Endret 24. november 2006 av Gjest
skanky Skrevet 24. november 2006 #11 Skrevet 24. november 2006 Såklart skal jeg ha denne maskinen. Men hvor i alle dager har dere hørt 5 desember henne? Det er da 8 desember den kommer. Vel, kan jo hende dere skal ha den på elkjøp elelr spaceworld eller noe slikt, de er aldri gode til og overholde datoene sine.. Playstation 3 er bare teit, da kjøper jeg meg heller en 360.. ← Ja takk begge deler sier jeg! Det er derfor jeg føler jeg bør begrense meg litt og ikke kjøpe Nintendo Wii. Irriterende med butikker som bryter sperrefristen, og ser for meg det kan være vanskelig med nintendoen i og med at det er så få maskiner i forhold til etterspørsel. Bare pass på å holde det hemmelig Meaty Sjefen min blir alltid grisesur når kunder spør etter ting som ikke skal være lagt ut for salg enda, fordi de har sett dem på Playcom etc.
Meaty Skrevet 24. november 2006 Forfatter #12 Skrevet 24. november 2006 Jada jeg skal være forsiktig og ikke plapre til noen....bortsett fra dere på KG, da Det er ikke noen typisk spillbutikk jeg får den fra, det er ikke dit folk flyr først når de skal kjøpe spillmaskiner (da flyr de til Ann Christin, hehe)
Gjest Skrevet 25. november 2006 #13 Skrevet 25. november 2006 Jaa, de går til meg.. men np blir det jo begrenset med maskiner i norge og det er litt kjedelig, glad jeg har forhåndsbestilt nå ja..
Meaty Skrevet 6. desember 2006 Forfatter #14 Skrevet 6. desember 2006 Har nå fått Wii og det er skikkelig moro, akkurat like gøy som det ser ut til. Men jeg måtte ommøblere i stua for å få nok plass foran TV'en Mer har jeg ikke tid til å si, for nå må jeg gå og spille litt igjen.
Gjest *Snart medlem* Skrevet 8. desember 2006 #15 Skrevet 8. desember 2006 Såklart skal jeg ha denne maskinen. Men hvor i alle dager har dere hørt 5 desember henne? Det er da 8 desember den kommer. Vel, kan jo hende dere skal ha den på elkjøp elelr spaceworld eller noe slikt, de er aldri gode til og overholde datoene sine.. Playstation 3 er bare teit, da kjøper jeg meg heller en 360.. ← 5.des har tydeligvis vært en tidligere dato annonsert her jeg bor (bor i utlandet) - men nå får jeg uansett ikke hente den før i dag da
Gjest DapperBloke Skrevet 8. desember 2006 #16 Skrevet 8. desember 2006 (endret) Egentlig ble jeg ganske skuffet over grafikken til Nintendo Wii. Kontrollsystemet er selvsagt artig ( ), men Nintendo har av en eller annen grunn alltid gitt meg en Brio- eller Toys 'R' Us-følelse. Har planer om å kjøpe meg en Xbox 360 til jul. Det er på XBox jeg finner de spilltitlene som interesserer meg mest, og Halo 3 kommer virkelig til å bli en høydare. http://media.xbox360.ign.com/media/734/734...id_1757700.html Denne var litt interessant: http://www.gametrailers.com/player.php?id=...ype=wmv&pl=game Endret 8. desember 2006 av DapperBloke
sacred Skrevet 9. desember 2006 #17 Skrevet 9. desember 2006 Jeg var utenfor Elkjøp en halvtime før de åpnet for å få tak i en pluss Zelda, Wii var ganske billig også, 1995,-! Julegave til kjæresten tenkte jeg.. Men når jeg kom dit stod det allerede 30 gutter i kø utenfor og trippet. Elkjøp hadde bare 23 stk. og fikk ikke inn fler i år.. Men heldiggvis jobber lillesøsteren min i lekebutikk som hadde fått in 2(!) og hun fikk kjøpt den til meg! 500 kr dyrere men.. Nå bør kjæresten bli fornøyd!!
Gjest Gjesta Skrevet 9. desember 2006 #18 Skrevet 9. desember 2006 Har de noen kule greier til oss som er supermario fan da??
Gjest *Snart medlem* Skrevet 11. desember 2006 #20 Skrevet 11. desember 2006 Egentlig ble jeg ganske skuffet over grafikken til Nintendo Wii. Kontrollsystemet er selvsagt artig ( ), men Nintendo har av en eller annen grunn alltid gitt meg en Brio- eller Toys 'R' Us-følelse. Jeg ble faktisk veldig positivt overrasket over det grafiske - hadde ikke forventet noe særlig imponerende grafikk siden Nintendo har sagt at det ikke er grafikken de ønsker å være ledende på med denne konsollen. Men til tross for at den ikke støtter HD ser hvertfall Zelda veldig bra ut på HD-TV.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå