Gjest Gjest Skrevet 20. november 2006 #1 Skrevet 20. november 2006 Ca hver 3. mnd får jeg nyseanfall som ikke likner noenting. Jeg nyser kraftig og får rennende nese fra jeg står opp til jeg går og legger meg. Dagen etter, er jeg helt fin igjen. Hva i allverden er det for allergi reaksjon? Fryktelig slitsomt disse dagene jeg er sånn. Skjelver som et aspeløv av all nysingen og orker ingenting. Noen som har vært borte i noe sånt før? Jeg får vel bare komme meg til legen å få tatt en blodprøve.
Fergie Skrevet 21. november 2006 #2 Skrevet 21. november 2006 Ta deg en tur til legen du. Men hvis du er i nærheten av noe du ikke tåler, så kan du reagere sånn. Jeg er allergisk for støv, eller vare det mer før, men uansett da nøs jeg som bare det og ble potta tett! Men du får ta og gå til legen og få en allergi test.
Gjest Gjest Skrevet 21. november 2006 #3 Skrevet 21. november 2006 Vanligvis går ikke plagene så raskt over når man er allergisk.
Fergie Skrevet 21. november 2006 #4 Skrevet 21. november 2006 Vanligvis går ikke plagene så raskt over når man er allergisk. ← Det kan de gjøre. Hvis h*n er en spesiell plass der det er noe h*n ikke tåler. Som støv, katt/hund.. Men h*n burde uansett få sjekket det!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå