Gjest Gjest Skrevet 11. november 2006 #1 Skrevet 11. november 2006 Har nettopp sett filmen Silent Hill, men må inrømme at den forvirra meg en smule...skjønte ikke slutten helt. Noen som vil forklare for meg? Var de døde eller...hva, hvem og hvorfor???
Gjest Gjest Skrevet 11. november 2006 #2 Skrevet 11. november 2006 Den forvirret meg veldig også. Tror det er meningen at vi skal kjenne til spillet Silent Hill for å forstå dette. Leste en anmeldelse i kulturadressa på fredagen ( eller var det torsdag) og den fikk dårlig kritikk for nettopp dette. Den forklarer ingenting. Men Susan og datteren går over i en annen dimensjon, såpass skjønte jeg. Og de kom seg ikke tilbake. Men tror ikke de var døde.
Gjest Gjest Skrevet 11. november 2006 #3 Skrevet 11. november 2006 Forstå heller ikke noe av slutten. Det gjorde ikke samboer heller, som er godt kjent med spillene.
Gjest lurven Skrevet 11. november 2006 #5 Skrevet 11. november 2006 har ikke sett filmen men har spilt 1 og 2, i det ene spillet er det en kar som leter etter kona si i silent hill, men da han endelig finner henne viser det seg at hun egentlig har vært død hele tiden, i det andre er det en kar som leter etter dattera si med same resultat
Gjest Lille Solstråle Skrevet 11. november 2006 #6 Skrevet 11. november 2006 Jeg spurte om dette her på kg da filmen gikk på kino, og fikk gode svar! Her er linken.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå