Annie Skrevet 4. november 2006 #1 Skrevet 4. november 2006 Jeg hadde aldri trodd det skulle gå så langt!! Jeg er nå offisiell KGholiker. Vil startet møtet med å presentere meg. Jeg heter Annie og er en KGholiker!
Gjest Gjesta Skrevet 4. november 2006 #2 Skrevet 4. november 2006 Hei jeg heter Silla og er også KGholiker...
Annie Skrevet 4. november 2006 Forfatter #3 Skrevet 4. november 2006 Så flink du var Silla! Velkommen! Nå klapper vi for Silla: )
Gjest Gjesta Skrevet 4. november 2006 #4 Skrevet 4. november 2006 Takk Annie! Det har vært en tøff kamp. Det går utover jobb, det sosiale og samboeren. Jeg trekkes til KG alt for ofte, selv om jeg virkelig prøver å jobbe med meg selv.
Annie Skrevet 4. november 2006 Forfatter #5 Skrevet 4. november 2006 Vet hvordan det er. Ble sittende ved pcen og på KG altfor lenge i natt. Det resulterte i at jeg ikke fikk begynt å grunne utforinger før kl 2 i natt og i seng kl 3.30!! Er fryktelig trøtt i dag og det er KG's skyld!
Gjest Gjesta Skrevet 4. november 2006 #6 Skrevet 4. november 2006 Ikke bra altså.. Men gud så mye gøy man kan ha det her inne..
Gjest beekeeper Skrevet 4. november 2006 #8 Skrevet 4. november 2006 Jeg heter Beekeeper og er KGholiker. Jeg skal alltid gjøre lekser, men sitter her istedet. ARGH!
Annie Skrevet 4. november 2006 Forfatter #9 Skrevet 4. november 2006 Velkommen og takk for at du deler din historie med oss Beekeeper!
Annie Skrevet 4. november 2006 Forfatter #12 Skrevet 4. november 2006 Velkommen til oss du også Jerle!
Gjest beekeeper Skrevet 4. november 2006 #13 Skrevet 4. november 2006 :grine2: For en kollosal bra tråd!
Daria Skrevet 4. november 2006 #14 Skrevet 4. november 2006 Jeg heter Daria og er på ingen måte KGholiker, jeg er bare innom med litt moralsk støtte
Gjest Gjesta Skrevet 4. november 2006 #15 Skrevet 4. november 2006 Jeg heter Vampyra og er KGholiker KG misbruken min går hardt utover livet mitt. jeg har ikke tid til skole, ikke samboer eller familie, jeg sitter på kg i arbeidstimen og til langt på natt. Om jeg stryker på eksamen og blir singel samtidig som jeg mister jobben håper jeg kg tar ansvar hjelper meg opp igjen
Gjest Dallandra Skrevet 4. november 2006 #16 Skrevet 4. november 2006 Jeg heter Dallandra og jeg er KGholiker. I dag har jeg kun vært innom en dag tidligere, for jeg har vært på IKEA hele dagen!!! *insisterer på at dette er mitt forslag*
Gjest Gjesta Skrevet 4. november 2006 #17 Skrevet 4. november 2006 Jeg melder meg herved ut av Anonyme KGholikere! Jeg har ikke vært inne på fem timer!!! -så det så.. Lykke til, til dere andre..
Annie Skrevet 4. november 2006 Forfatter #18 Skrevet 4. november 2006 Jeg heter Vampyra og er KGholiker KG misbruken min går hardt utover livet mitt. jeg har ikke tid til skole, ikke samboer eller familie, jeg sitter på kg i arbeidstimen og til langt på natt. Om jeg stryker på eksamen og blir singel samtidig som jeg mister jobben håper jeg kg tar ansvar hjelper meg opp igjen ← Det er derfor vi er her Vampyra! Velkommen du også! Jeg melder meg herved ut av Anonyme KGholikere! Jeg har ikke vært inne på fem timer!!! -så det så.. Lykke til, til dere andre.. ← Vi står her og tar deg i mot når du havner utpå igjen vi....
Annie Skrevet 4. november 2006 Forfatter #19 Skrevet 4. november 2006 Jeg heter Dallandra og jeg er KGholiker. I dag har jeg kun vært innom en dag tidligere, for jeg har vært på IKEA hele dagen!!! *insisterer på at dette er mitt forslag* ← En liten prosent kan du vel få..... Så morsomt at du har link til denne siden i signaturen din Beekeeper!
Annie Skrevet 4. november 2006 Forfatter #20 Skrevet 4. november 2006 Her sitter jeg da. Burde vært ute og grunnet ferdig lister og utforinger, men hvor er tiltaket og arbeidslysten. Kanskje jeg burde ringe politiet? Tror noen har stjålet det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå