Gå til innhold

Tran med rar smak ...


Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg har tatt tran med sitronsmak en god stund nå, og synes den faktisk smaker rimelig ok. Men i forrige uke kjøpte jeg en ny flaske, og denne smaker harskt! Jeg har sjekket datostemplingen, og den går ikke ut før langt uti 2007. Så hva kan være galt med tranen min? Jeg får vel neppe en ny heller når jegkke har beholdt kvitteringen ... ?

Og jeg som har begynt å synes det er ok å ta tran, så skjer dette! :sur:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg kan ikke dy meg; all tran smaker da harskt. :ler:

Men mer seriøst, så lenge du ikke har kviteringen er det nok ikke mye å gjøre, men en kan jo prøve seg kanskje? Om en er av den litt tøffere typen.

Ville kvittet meg med den i all fall, er en først så flink at en tar tran blr en ikke ødelegge denne vanen med en ekkel og harsk tran.

Skrevet

Jeg er enig med deg Teria, tran med sitronsmak smaker ikke så ille. Jeg synes faktisk den er god jeg.

Hvis ikke du har kvittering og ikke vil klage til butikken, så send en mail til Møllers tran. Den kan jo hende det er fler som har kjøpt harsk tran.

Jeg kjøpte en flaske fr 3-4 uker siden og den var det ikke noe galt med.

Skrevet

takk for svar:)

Nå har jeg sendt mail, så da venter jeg spent på svar...

Tror nok tranflasken går i søpla, jeg gidder ikke la den flaska ødelegge for at jeg ikke får i meg tran senere. Men er litt redd for at neste flaske er like fæl da

Skrevet

Kanskje den har blitt harsk hvis den har stått lenge i sollys, f.eks.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...