Knøttet Skrevet 17. september 2006 #1 Skrevet 17. september 2006 Leste i en annen tråd, hvor en bruker (mann) sier det ikke er vanlig at det går for menn under oralsex. Min erfaring er annerledes, så nå lurer jeg ... Hva mener dere?
Gjest Gjesta Skrevet 17. september 2006 #2 Skrevet 17. september 2006 Hvis hun samtidig bruker hendene, er det ingen grunn til at det ikke skulle gå.
Gjest Gjesta Skrevet 17. september 2006 #3 Skrevet 17. september 2006 Tror ikke du finner noe facit-svar på dette spørsmålet. Noen menn har kanskje sperrer rundt dette, mens andre menn "kommer &går" som bare det ved oralsex.
Gjest d'Arc Skrevet 17. september 2006 #4 Skrevet 17. september 2006 Eksen min syntes det var himmelsk godt, men han kom ikke av det. Jeg slutta å suge han før samleie for da gikk det skeis; Det er liksom litt kjedelig at han kommer etter et par sekunder.
Tsjopp Skrevet 18. september 2006 #5 Skrevet 18. september 2006 Begge deler er vanlig. Noen kommer ved oralsex, andre trenger noe litt fastere for å komme
Gjest Gjest Skrevet 18. september 2006 #6 Skrevet 18. september 2006 De aller fleste jeg har vært med kommer ved suging. Min mann intet unntak Nå behøver jeg ikke runke han samtidig for at han skal komme heller, har "spesialisert" meg på hva som funker på han
Gjest Sniken (uinlogget) Skrevet 18. september 2006 #7 Skrevet 18. september 2006 De aller fleste jeg har vært med kommer ved suging. Min mann intet unntak Nå behøver jeg ikke runke han samtidig for at han skal komme heller, har "spesialisert" meg på hva som funker på han ← Åhhh, for en fantastisk jente du må være..... det er jo enhver gutts drøm at kjæresten hans spesialiserer seg på han på denne måten. Sug i vei du og han forblir en lykkelig mann
Gjest Gjest Skrevet 18. september 2006 #8 Skrevet 18. september 2006 Jeg skal svare med stille et par spørsmål dere alle vet svaret på... Går det alltid for kvinner ved oralsex? Hvorfor gjør det i tilfelle ikke det? De fleste kvinner vet svaret på disse to spørsmålene. langt på evi det samme for oss menn også..ikke værre enn det. Og nei...menn har ikke alltid lyst, og de får ikke alltid orgasme heller.
Gjest Gjest_MANN_* Skrevet 18. september 2006 #9 Skrevet 18. september 2006 SATAN det er en plage med kvinnfolk som tror at vi menn reagerer likt!!! Slik at noe er vanligt eller ikke, som forventer en reaksjon fordi det har de opplevd med en annen. Er det ikke vanligt at jenter liker jorbæris???Har hørt at noen jenter liker vaniljeis.... Please bruk hode jenter.... Leste i en annen tråd, hvor en bruker (mann) sier det ikke er vanlig at det går for menn under oralsex. Min erfaring er annerledes, så nå lurer jeg ... Hva mener dere? ←
Gjest StoreSky Skrevet 18. september 2006 #10 Skrevet 18. september 2006 De jeg har vært sammen med, har det gått for de ved oralsex..bestandig hvis jeg holder på.. Men OK! menn er forskjellig, de også! hehe
Labomba_83 Skrevet 18. september 2006 #11 Skrevet 18. september 2006 Jeg skal svare med stille et par spørsmål dere alle vet svaret på... Går det alltid for kvinner ved oralsex? Hvorfor gjør det i tilfelle ikke det? De fleste kvinner vet svaret på disse to spørsmålene. langt på evi det samme for oss menn også..ikke værre enn det. Og nei...menn har ikke alltid lyst, og de får ikke alltid orgasme heller. ← Ikke for meg, fordi jeg er ikke erfaren nok til å vite hva jeg liker. Og siden jeg ikke er erfaren nok til å vite hva jeg liker er det vanskelig for meg å veilede.
Gjest Alf Kaida Skrevet 18. september 2006 #12 Skrevet 18. september 2006 Min erfaring er at det varierer fra gang til gang, ikke minst ut fra hva man faktisk ønsker der og da. Noen ganger er trykket såpass stort at det lønner seg med en utløsning tidlig i forspillet, andre ganger er vi i en stemning som gjør det mulig med langvarig oralsex uten utløsning. Dette "vet" vi heldigvis uten å drøfte saken (problemstillingen, altså) på forhånd, slik at tempo og intensitet selvsagt varieres etter hva som er målet.
Labomba_83 Skrevet 18. september 2006 #13 Skrevet 18. september 2006 Min erfaring er at det varierer fra gang til gang, ikke minst ut fra hva man faktisk ønsker der og da. Noen ganger er trykket såpass stort at det lønner seg med en utløsning tidlig i forspillet, andre ganger er vi i en stemning som gjør det mulig med langvarig oralsex uten utløsning. Dette "vet" vi heldigvis uten å drøfte saken (problemstillingen, altså) på forhånd, slik at tempo og intensitet selvsagt varieres etter hva som er målet. ← Det synes jeg var veldig bra sagt!! Skal huske på det neste gang ;P
Gjest Gjest Skrevet 18. september 2006 #14 Skrevet 18. september 2006 Nå måtte jeg tenke meg litt om her. Jeg tror ikke han har kommet kun av oralsex noen gang, men kombinert med at jeg bruker hendene på han pleier det gå fint.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå