Gå til innhold

Leie inn band til festen...


Anbefalte innlegg

Gjest Gjest_Lilli_*
Skrevet

Hei! Er på utkikk etter et band som spilller soul, motown og game standardlåter. Noen som vet om noen? De bør holde til på østlandet- siden festen er i Sandefjord. Har noen gode forslag enten til et spesielt band eller til noen hjemmesider som jeg kan titte videre på?

Vet noen i samme slengen hva det koster å få noen tll å spille ca 2 timer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Vi hadde et veldig bra band som spiller alt av typen musikk du nevnte. Det ble utrolig bra stemning :danse:

De har hjemmeside: www.somethingsally.com (ha på lyd når du går inn på siden!) Superfornøyd med dem!

De spilte 3 x halvtime med litt pause i mellom. Husker ikke i farten hvor mye vi betalte, men det kostet jo litt for et bra 5-mannsband.

Endret av razmatazz
Skrevet

Kunne gjerne tenkt meg et bad som kan spille både pop og country-rock (ala Hellbillies). Det kommer til å bli relativt høy gjennomsnittsalder, så det hadde vært OK om de kan spille musikk som de eldre også kan svinge seg til, til tross for at det ikke er helt min favorittsjanger. Noen som vet om noen band på Østlandet (i nærheten av Hønefoss)?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...