Gjest lei Skrevet 30. august 2006 #1 Skrevet 30. august 2006 når jeg er i stressende situasjoner svetter jeg veldig i ansiktet, spesielt på overleppen. hva kommer dette av? (har ikke det samme problemet under armene) det har ikke noe med fysisk anstrengelse å gjøre. hva kan jeg gjøre ? finnes det noe middel el. lignende??
Pussicat Skrevet 30. august 2006 #2 Skrevet 30. august 2006 Jeg har ikke noe råd å gi deg, men jeg sliter med det samme. Jeg svetter på overleppa bare det er så vidt varmt for meg eller jeg stresser. Merker ikke at jeg blir våt der engang. Men jeg veit at jeg ofte er våt der, så jeg tørker meg der med gjevne mellomrom. Skikkelig plagsomt og ekkelt.
Scheherazade Skrevet 31. august 2006 #3 Skrevet 31. august 2006 Du kan prøve å ta på litt yerka forsiktig med en bomullsdott. Ha litt avstand til nesten og munnen. Hadde en venninne som gjorde dette, funket helt fint.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå