Gjest Gjest Skrevet 22. august 2006 #1 Skrevet 22. august 2006 Sjekk ut denne siden: www.hvertskritt-teller.no
Gjest Gjest Skrevet 22. august 2006 #2 Skrevet 22. august 2006 Jeg har kjøpt meg en sånn skritt-teller. Men jeg tror det er noe galt med den. jeg tror at den teller for mange skritt. Noen som har prøvd? Skulle jeg stilt inn vekt og høyde? (Jeg forsto ikke helt vitsen med å stille inn vekt og høyde når jeg bare ønsker å vite hvor mange skritt jeg går...)
Gjest Gjest Skrevet 22. august 2006 #3 Skrevet 22. august 2006 det er fordi den også regner ut kaloriforbruk også
Mora di Skrevet 23. august 2006 #5 Skrevet 23. august 2006 (endret) joda.... fant den jeg, via startsiden... LHL Endret 23. august 2006 av Mora di
Gjest Gjest_skuffet_* Skrevet 23. august 2006 #6 Skrevet 23. august 2006 Jeg har kjøpt meg en sånn skritt-teller. Men jeg tror det er noe galt med den. jeg tror at den teller for mange skritt. Noen som har prøvd? Skulle jeg stilt inn vekt og høyde? (Jeg forsto ikke helt vitsen med å stille inn vekt og høyde når jeg bare ønsker å vite hvor mange skritt jeg går...) ← Skrittlengden må du stille inn for å få et mer nøyaktig resultat. Men anyway, denne skrittelleren er helt bak mål, rist litt på den og du har gått masse skritt, mist den i gulvet og du har gått flere hundre skritt. Vi har fått den på jobben og sjekket den ut på flere, den har alt for stort avvik samt de tingene jeg har nevnt over. Jeg har kjøpt en skritteller tidligere i år på apoteket som er dyrere og fungerer mye bedre. Anbefaler ikke den som er i LHLs kampanje.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå