Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Skremmende, nå er jeg plutselig blitt student ved UiO :overrasket::overrasket: Håper det skal gå bra. Men gamle frøkna blant alle de unge studentene da. Og så begynner jeg allerede i morgen :sjenert:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det kommer til å gå så fint atte! :)

Lykke til på studiene.

Skrevet

Jeg har studert ved UiO og det er mange "oppi åra", så det er ikke noe å bekymre seg over. lykke til, tøff er du!

Skrevet

Takk for det :) Gleder meg også da, selv om det er litt skummelt. Men det er nok like skummelt for de som kommer rett fra videregående.

Gjest Grønn Frosk
Skrevet (endret)

Jeg har ganske mange 40- og 50 åringer i klassa mi, og det går så fint så! Vi er en skikkelig sammenknyttet klasse hvor alle kommer godt overrens, på tross av aldersforskjellene.

Du kommer sikkert til å få masse positive opplevelser :)

Endret av Grønn Frosk
Skrevet

Det går nok bra. Jeg ser derimot allerede meg selv bo i min RV og slå kone og barn hvis ikke jeg får nok øl.

(arbeidsløs, ja)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...