Gjest Gjest Skrevet 15. august 2006 #1 Skrevet 15. august 2006 Hvilken reiseguide bør jeg satse på når jeg skal til Paris?
gard Skrevet 15. august 2006 #2 Skrevet 15. august 2006 Hei Jeg synes at DK Eyewitness Guides er veldig bra. De har mange bilder av forskjellige museum, bilder av mat en kan prøve, forslag til gå turer, bra kart etc. Se mer info på http://www.dorlingkindersley-uk.co.uk/nf/B...5310918,00.html . Jeg pleier å kjøpe mine guider på http://www.amazon.co.uk men det er fordi det ikke gjør meg så mye å ha dem på engelsk. Hvis du skal ha disse på norsk så er de tilsvarende fra Gyldendals forlag. Jeg vil ellers anbefale mitt reisebrev fra Paris med bilder og linker...jeg har lagt det ut på min hjemmeside http://gardkarlsen.com/Paris_France.htm
Gjest Gjest Skrevet 15. august 2006 #3 Skrevet 15. august 2006 Enig med Gard. Synes de reiseguidene er helt supre. Noen er litt for store og tunge til å ha i veska (de som skal beskrive hele land) , men ideelle til research og til å planlegge ut ifra.
Coronas Skrevet 15. august 2006 #4 Skrevet 15. august 2006 Hvilken reiseguide bør jeg satse på når jeg skal til Paris? ← Gyldendals reiseguide til Paris Vi brukte den. Veldig fin. http://www.bokkilden.no/SamboWeb/produkt.d...d=143765&rom=MP
Gjest Gjest Skrevet 16. august 2006 #5 Skrevet 16. august 2006 Jeg har tidligere brukt Rough Guide eller Lonely Planet på tur. Er Paris-utgavene av disse gode?
Liesbeth Skrevet 16. august 2006 #6 Skrevet 16. august 2006 Enig med Gard men National Geographic har også bra reiseguider. Vet ikke om de er for salg i Norge... Eller kanskje på engelsk..
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå