Gjest Hottie Skrevet 31. juli 2006 #1 Skrevet 31. juli 2006 Er det noen som har hatt veldig mye utflod som er helt blank og luktfri? Og uten svie og kløe? Har hatt det i det siste og det er litt ekkelt synes jeg... Kommer veldig mye innimellom, og av og til når jeg er på toalettet, så ser jeg at det renner ut av skjeden ! La ikke merke til det i begynnelsen, for jeg har fått meg ny kjæreste, noe som har medført til hyppige soveromsbesøk, trodde i begynnelsen at jeg bare var ekstra "klar" men er ikke så sikker lenger
Arielle Skrevet 31. juli 2006 #2 Skrevet 31. juli 2006 Utfloden forandrer seg gjennom en syklus, og får ulik kosistens og til dels farge etter hvor i syklusen man befinner seg. Hvis det er blankt og glatt, kan det være eggløsningsslim. Altså slik utflod man får når man har eggløsning. Denne skal bare vare tre-fire dager hvis det er det.
Gjest Gjest Skrevet 31. juli 2006 #3 Skrevet 31. juli 2006 Dette høres ut som EL seket. Følg litt med, og se om du finner et system i det. Jeg har det i opptil 10 dager pr syklus, men som regel er det rundt 4-5 dager hos meg.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå