Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Hei

jeg har et, vel det er jo ikke et problem bare ekkelt. Til tider når det kommer sånn "kåtgugg" ut lukter det helt inn for *****. Men det skjer ikke alltid, Bare når jeg snart skal ha mensen, eller når jeg ikke har hatt mensen på en stund (p-piller). Har det noe med at jeg hopper over en måned? at det er liksom "mensen " som lager lukten???

Takker for svar

Videoannonse
Annonse
Gjest Gjest
Skrevet

Mest sannsynlig har du en bakterieinnfeksjon i skjeden. Det skal normalt ikke lukte vondt av utflod. Ta en tur til legen og få en kur.

  • 2 uker senere...
Gjest gjest_line
Skrevet

Helt sikkert bakterieinfeksjon, lukter det litt reke/fishy. Gynekologen sa at det eneste som hjelper er en kur, det er altså en krem som sprutes inn i skjeden hver dag i en uke eller noe sånt. -Ikke hør på de som sier at en skal prøve med melkesyrebakterier osv (altså reseptfrie på apoteket), de funker ikke før ETTER kuren.

Hilsen

Line

Skrevet

Hvis det lukter "tørrfisk" så må du ha pencillin for å bli kvitt problemet!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...