Gå til innhold

Turområde i Ullensaker og rundt


Fremhevede innlegg

Gjest Gjest
Skrevet

Flyttet til Ullensaker for ikke lenge siden, og savner et skikkelig turterreng. Mulig jeg er bortskjemt med det fra Hedmark..... Er det noen som vet om et område i Ullensaker eller en av nabokommunenene hvor man kan få skogterreng, opptråkkede stier, oppover og nedover, helst ei løype som går i ring, sånn at man slipper å måtte snu når man ikke vil gå mer, ei løype som tar 1 til 2 timer å gå rundt?

Var en på jobben som foreslo løypa rundt Nordbytjernet på Jessheim. Hadde store forhåpninger og kledde på meg skikkelige turklær og pakket lett matpakke og vannflaske og en liten kaffetermos....... gjett om skuffelsen ble stor da jeg kom fram dit og så den pittelille pytten jeg skulle gå rundt. Tok vel fem minutter og komme meg rundt hele greia puh sliten gitt... :ler::ler:

Liker å gå lenge, bli gradvis sliten og svett.

Noen som har noen forslag til lange turer i området?

Videoannonse
Annonse
Gjest Gjest_trådstarter_*
Skrevet
ei løype som tar 1 til 2 timer å gå rundt?

Kan godt være lenger også selvfølgelig. Alt av forslag mottas med takk!!!!

Gjest gotthard
Skrevet

de fleste komuner har et kart over merkede tur løyper, spørr i din komune.

ellers ser jeg mange som går tur ved gangbrua på 174. bak nordby feltet.(kjør forbi industrifeltet, lang slette og du ser det,står ofte mange biler der).

ha en fin tur

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...