Gjest gjesta Skrevet 9. juli 2006 #1 Skrevet 9. juli 2006 Det har jeg gjort. 4 hull i magen. gikk veldig greit. I denne forbindelse har jeg spørsmål, som jeg glemte å stille på sykehuset. kanksje dere kan hjelpe meg litt? vet dere om hvor lenge etter operasjonen man bør unngå å bade/samleie/bære tungt? det er idag ca 3 uker siden oparsjonen. Noen som vet?klem
Gjest StoreSky Skrevet 9. juli 2006 #2 Skrevet 9. juli 2006 Tror du kan gjøre alt det nå jeg. Jeg kunne iallefall dusje etter en uke. Resten kommer vel mer ann på hva du er i form til, om du har eventuelle smerter o.l.
Gjest gjesta Skrevet 9. juli 2006 #3 Skrevet 9. juli 2006 Takk for svar:) jeg kunne dusje samme dag jeg hadde operasjonen, men jge fikk beskjed om at jeg ikke kunne bade med det første. Jeg glemte å spørre om når tid ca jeg kunne det. Jeg skal på ferie og jeg har så lyst til å bade.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå