Gjest Fruktfat Skrevet 1. juli 2006 #4 Skrevet 1. juli 2006 antakeligvis en uke til sverige i juli, og 4 uker i mexico i november.
*Enigma* Skrevet 1. juli 2006 #9 Skrevet 1. juli 2006 Jeg skal en liten tur tilbake til Edinburgh. Har studert der et halvt år og det har vært ordentlig nedtur å komme tilbake til Norge. Men det hjelper litt å skulle en ukes tur tilbake i august.
Gjest gjest1 Skrevet 1. juli 2006 #10 Skrevet 1. juli 2006 Jeg reiser på Quarten til uken, det er det eneste jeg skal
Titti72 Skrevet 1. juli 2006 #12 Skrevet 1. juli 2006 Vig skal være ute med båten og reise nedover sørlandet. Vi blir ute så lenge vi gidder, har 4 uker å ta av. Så skal jeg og jentungen til Spania til høsten.
momo Skrevet 1. juli 2006 #13 Skrevet 1. juli 2006 Skal 2 uker til Tyrkia, reiser i morgen. Så skal vi til Paris i august.
Arkana Skrevet 1. juli 2006 #14 Skrevet 1. juli 2006 En liten tur til København, og til svigers i Stavanger.
Gjest Gjest Skrevet 1. juli 2006 #16 Skrevet 1. juli 2006 Skal til Mallorca i september. Har ikke ferie før da....
Gjest gjesta Skrevet 1. juli 2006 #17 Skrevet 1. juli 2006 Har vært i Sverige mange ganger i løpet av sommeren allerede (Svigerfar bor like ved grensen, så da vi var der i 2 uker, så dro vi til Sverige annenhver dag.. Eksotisk for meg som vestlandsjente det Så var jeg ei uke i Gran Canaria, og resten av sommeren skal jeg bare jobbe Kan ikke ta ferie i ferien når man er ferievikar vet du:)
Gjest Gjest Skrevet 2. juli 2006 #19 Skrevet 2. juli 2006 Skal tilbringe en uke eller to en halvtimes kjøretur fra der jeg bor Jaja, det kommer vel andre år med storbyferier eller sydenturer
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå