Gjest Gjest_Guro_* Skrevet 28. juni 2006 #1 Skrevet 28. juni 2006 Har hatt et utslett (sopp?) under armen i 1,5 mnd ca. Nevnte det for en lege på telefon og han mente det var en soppinfeskjson, skulle kjøpe canesten og bruke morgen og kveld. Har brukt det i en uke nå, men det er like stygt! Det er ca 3cm langt og 1,5 cm bredt, rødt og ganske hissig, litt lysere i midten og rødere ytterst.. ligner litt på ringorm egentlig. Men lurer og på om det er eksem rett og slett. Og det klør. Bør ikke dette gå bort snart etter bruk med canesten, hvis det er sopp?? Noen som har opplevd noe lignendes??
Gjest Gjest Skrevet 28. juni 2006 #2 Skrevet 28. juni 2006 Jeg har igrunn opplevd noe liknende, uten å bli bra så langt... Men det kan hende du trenger et annet soppmiddel enn canesten. Hør med legen. Ellers kan det selvsagt være annen type utslett,
Gjest Gjest Skrevet 28. juni 2006 #3 Skrevet 28. juni 2006 Du kan jo kjøpe en tube Mildison og ha på i et par dager, kanskje det er eksem?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå