Gå til innhold

Kengubarn i magen!


Eeyore

Anbefalte innlegg

Hei hei vennen.

:ler: Fin den!! Gleder meg virkeli til å høre om du klarte lure dem :tommel: Det gjør du helt sikkert :)

Håper dere får en utrolig gøy 30 års fest. Kos dere masse.

stor :klem:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Skjønner ikke helt at dere orker å styre så med å lure folk jeg.. :sjenert:

Jeg hadde bare latt være å ta med meg drikke i det hele tatt. Mine venner er vant til at jeg er edru på fest av og til. Dessuten hadde jeg ikke klart å holde nyheten for meg selv heller. Hadde vært nærmest sprekkeferdig dagen etter positiv test.. :ler:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Men nå har jeg allerede annonsert at jeg skal feire ordentlig med henne og skal ligge over. Dessuten har jo Heffalompen lagt lista så j***** høyt med å alltid passe på at mine venninner drikker og ikke skal kunne skjule en graviditet, så da må vi spille på dette nivået :ler: Men synes det er litt moro også jeg da :fnise:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

:fnise: Jeg tror dere kommer til å ha det kjempemorsomt!! :tommel:

Gleder meg stort til å logge inn i morgen for å se hvordan det gikk :)

:klem:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

For et opplegg :ler: Gleder meg til å høre om du klarte å lure folk, og om det var noen som gjerne ville dele din vin, for så å dele sin, eller noe ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gleder meg til å høre rapport om festen i går! Genial måte å lure dem på. Men man må vel liksom spille beruset også da? Tror neppe jeg hadde klart det.. :ler:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det var da veldig mye nysgjerrige folk her da :fnise:

Først må jeg fortelle at jeg tydligvis ikke har sett så mye til venninnene mine i sommer... :sjenert: For 2 av mine nærmeste er også gravide :juhu: En har termin 4. januar og den andre (hun som Heffalompen har grillet hele veien) har termin 14. februar!!! Så da har jeg mange å være gravid med og ikke minst ha permisjon sammen med :-D

Vinplanen fungerte kjempebra! De hadde dekket på langbord i garasjen, og vinopptrekkeren ble sendt rundt bordet, så alle ble sittenede og se på og vente på at alle trakk opp. Dermed så jo alle at jeg også trakk opp min :fnise: Heldigvis var det ingen som spurte om å dele, for på den ene siden min satt den ene gravide venninne og på den andre mannen til en annen venninne og han drakk øl. Utpå kvelden ble hun som hadde 30-årslaget litt snurt på meg fordi jeg ikke ville drikke tequila med henne :ler:

Den eneste som kanskje kunne merke noe var den ene gravide som muligens stusset over at jeg ikke ble noe full. Men jeg hadde på forhånd reklamert med at jeg hadde hatt migrene igår og jobbet hele lørdagen, så jeg kom sikkert til å bli trøtt fort. Det ble jeg forsåvidt også...

Ble litt bekymret igår kveld, da jeg var på do og så at jeg hadde spottet relativt mye mørkebrunt. Nesten sånn som jeg har dagen før mensen. Har ikke spottet siden litt etter IKM nå, og det har bare vært beige utflod. Imorges hadde jeg nesten ikke ømme pupper heller så da var jeg litt panisk. Men nå er puppene og ulmekvalmen tilbake, så regner med at alt er i orden.

Heffalompen har vært (og er egentlig fremdeles) i London på utdrikningslag, og det virket som de hadde det helt topp. Hadde kjørt superstrechty limo og spist på "middelalder" restaurant. Fikk masse mms og meldinger om at han savnet meg, og det pleier jeg aldri å få når han er ute med kompiser her hjemme, så han tenker nok litt ekstra på meg og spiren om dagen han også :rødme:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Så bra at det gikk fint på festen i går :)

Den spottinga er helt sikkert ikke noe å bry seg om, og brunt betyr jo at det er gammelt også, så det ville jeg ikke tenkt noe mer på.

Spottet faktisk ett par ganger lyserosa nå siste gangen jeg også, men det har da gått bra denne gangen for det :)

Koselige Heffalompen da :rødme:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Så bra at planen din funka da! Absolutt et tips å ta med seg på veien skjønner jeg.

Og så gøy med to gravide venninner :juhu: Det blir stas både i graviditeten og i permisjonstiden ;)

Så kjedelig med spottingen da :tristbla: SKjønner godt du blir bekymret, men det er sikkert ingenting å uroe seg for :klem:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

Hei hei, vennnen :)

Så bra planen din funket PERFEKT!! Greit tips å ta med seg ja :ler:

Håper du får en strålende dag

stor :klem:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse
Gjest Leiababe

Hei og hopp! Innom og oppdaterer meg litt.. Moro å lese om det vanvittige opplegget med vinflaska. Lurt.. Tjihi :) Håper formen din er bra og at du koser deg med graviditeten.

:klem:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Heihei!

Hvordan er formen? Håper at spottingen har gitt seg og at spiren har det bra i magen din :)

Når skal du til gyn neste gang?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...