Gjest gjesta Skrevet 16. juni 2006 #1 Skrevet 16. juni 2006 Er litt engstelig nå...Var i forrige uke å tok blodprøver. Nå har jeg fått beskjed om at jeg må tilbake for det var noe med stoff-skiftet. Hva kan det være? Vet egentlig ingenting om stoffskiftet. Noen som gidder å "synse" litt om hva det kan være/ hva som kan skje? Er det vanlig å ha noe feil med stoff-skifte? Og hva kan gjøres med det? Alle svar mottas med takk!
tuji Skrevet 16. juni 2006 #2 Skrevet 16. juni 2006 Det er veldig vanlig å ha stoffskifteproblemer. Selv har jeg lavt stoffskifte. Det er ikke farlig, men man kan bli veldig trøtt og sliten og ha en del andre plager. Det er forholdsvis lett å behandle med medisiner. Du trenger ikke å være redd!
Gjest gjesta Skrevet 17. juni 2006 #3 Skrevet 17. juni 2006 Takk for svar her også, Tuji. Hjelper å høre om andre sine erfaringer! Er ikke så engstelig nå. Takk for det
honey21 Skrevet 17. juni 2006 #4 Skrevet 17. juni 2006 Det kan enten være høyt eller lavt stoffskifte. Begge kan behandles. Har hatt det selv! Ingenting å være redd for
tuji Skrevet 17. juni 2006 #5 Skrevet 17. juni 2006 Men det er viktig å behandle. Hos noen få er det vanskelig å finne riktig dosering (meg f. eks. ), og symptomene kan være kjipe.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå