Malia Skrevet 5. juni 2006 #1 Skrevet 5. juni 2006 Synes kaffelukt om morgenen er så godt! Men liker ikke kaffe så veldig.. nå har jeg kokt meg en halv liter som står og dufter på benken
Aster Skrevet 5. juni 2006 #2 Skrevet 5. juni 2006 Duften er nydelig, og etter frokost smaker det helt vidunderlig også . Aller best når det er fint vært og man kan sitte på terassen med kaffe og en avis.
Gjest Gjest Skrevet 5. juni 2006 #3 Skrevet 5. juni 2006 *nikker og tar med seg kaffen ut i hagen sammen med gårsdagens uleste avis*
Gjest gjest1 Skrevet 5. juni 2006 #4 Skrevet 5. juni 2006 Det er også koselig å gå ut barbeint og kose med katten som ligger i skyggen under busken og kunne sitte i gresset uten å fryse ræva av deg :-D
salsera Skrevet 5. juni 2006 #5 Skrevet 5. juni 2006 Duften er herlig og det er smaken også når jeg sitter trøtt ved kjøkkenbordet. Våkner ikke helt uten en kopp kaffe om morgenen. Enda bedre blir det selvfølgelig når det blir varmt nok til å ta den og resten av frokosten ute på balkongen!
Gjest Gjest Skrevet 6. juni 2006 #6 Skrevet 6. juni 2006 Jeg elsker også lukten av kaffe om morgenen, og kan ikke tenke meg noe bedre enn å gå innom en kaffebar og nyte en kaffe latte før jobb...dessverre skjer det altfor sjelden iom. at jeg egentlig ikke jobber i byen, men desto mer følelse av luksus de gangene jeg har mulighet...
Gjest splæsj Skrevet 6. juni 2006 #7 Skrevet 6. juni 2006 Liker best å lukte på kaffe fremfor å drikke den.
Mistyen Skrevet 6. juni 2006 #8 Skrevet 6. juni 2006 Duften er nydelig, og etter frokost smaker det helt vidunderlig også . Aller best når det er fint vært og man kan sitte på terassen med kaffe og en avis. ← Kan bare si meg helt enig i dette
Gjest Emera Skrevet 6. juni 2006 #9 Skrevet 6. juni 2006 Nydelig med kaffeduft om morgenen, men jeg klarer ikke å drikke kaffe før et stykke utpå dagen.
Elodi Skrevet 7. juni 2006 #10 Skrevet 7. juni 2006 Jeg elsker både duften og smaken av kaffe! Spesielt om morgenen er denne duften himmelsk! Lukten av morgenkaffe har jeg elsket fra jeg var lita jente og mine barn liker også denne morgenduften i huset!
Gjest 2324 Skrevet 7. juni 2006 #11 Skrevet 7. juni 2006 Liker best å lukte på kaffe fremfor å drikke den. ← Jeg også.
majva Skrevet 7. juni 2006 #12 Skrevet 7. juni 2006 Kaffe! Kaffe ute i morgensola høres helt fantastisk ut
Kvitil Skrevet 7. juni 2006 #13 Skrevet 7. juni 2006 Nydelig med kaffe på senga en gang i mellom. Tenk å våkne til det. Nyyydelig da dere.
Malia Skrevet 9. juni 2006 Forfatter #14 Skrevet 9. juni 2006 nå skal jeg koke meg litt kaffe. Tror grunnen til at jeg ikke har hatt helt sansen for å drikke det er at jeg koker den altfor sterk! Jeg synes jo kaffe er godt ved siden av kaker og søte ting, kanskje jeg skulle ha litt søtt oppi.. Jeg liker best sort og latte hvilken kaffevariant er deres favoritt?
Gjest Catwoman Skrevet 9. juni 2006 #15 Skrevet 9. juni 2006 (endret) En rykende varm nytraktet kopp kaffe en stille sommermorgen ute på terassen - ingenting er bedre enn det :-D Endret 9. juni 2006 av Catwoman
Gjest Gjesta Skrevet 9. juni 2006 #16 Skrevet 9. juni 2006 En kopp god espresso og Morgenbladet, og en hundevalp som sover, og jeg kan knapt ha det bedre. Jeg drikker ikke kaffetyper med melk eller sukker i.
Gjest Gjest Skrevet 10. juni 2006 #17 Skrevet 10. juni 2006 Jeg også elsker kaffeduft om morgenen, men drikker ikke kaffe selv. Er glad mannen drikker, så jeg får lukta.
Gjest gjest1 Skrevet 11. juni 2006 #18 Skrevet 11. juni 2006 Jeg liker også kaffelukt om morningene. Jeg blir sur og irritert hvis jeg ikke rekker en kopp før jeg skal på jobben.
The Kitten Skrevet 3. juni 2008 #19 Skrevet 3. juni 2008 Synes kaffelukt om morgenen er så godt! Men liker ikke kaffe så veldig.. nå har jeg kokt meg en halv liter som står og dufter på benken Duften av kaffe er fantastisk uansett når på døgnet det er. :kaffe: Hilsen The Kitten :banantroll:
Gjest Jazzy Skrevet 7. juni 2008 #20 Skrevet 7. juni 2008 Jeg lurer på om det finnes duftlys som lukter akkurat som nytraktet kaffe? I så fall vil jeg gjerne ha tips om hvor jeg kan finne det. Jeg elsker kaffeduften, men liker ikke å drikke kaffe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå