Gjest Gjest Skrevet 3. juni 2006 #3 Skrevet 3. juni 2006 Hver eneste morgen, og noen ganger om kvelden. Kan ikke huske sist jeg ikke dusjet om morgenen
Gjest Gjest Skrevet 3. juni 2006 #5 Skrevet 3. juni 2006 Daglig. (Det hender jeg dropper det om jeg vet at jeg skal være hjemme hele dagen, men ikke alltid.)
brumma* Skrevet 3. juni 2006 #6 Skrevet 3. juni 2006 Hver dag. Jeg føler meg skitten ellers... Også våkner jeg ikke ordentlig før jeg har tatt meg en dusj.
Catzy Skrevet 3. juni 2006 #7 Skrevet 3. juni 2006 Hver morgen på ukedagene. Noen søndager ender jeg opp med å bare slække rundt i morgenkåpe, og da blir det ingen dusj. Føler meg ikke spesielt fresh da, så vanligvis blir det en dusj. Bruker ikke alltid såpe eller vasker håret. Ofte holder det bare å få vann på hele meg. Catzy
Gjest Huldali Skrevet 3. juni 2006 #8 Skrevet 3. juni 2006 Hver eneste dag. Hvis jeg har vært på trening etter jobb dusjer jeg etter trening i tilegg til morgendujen. Vasker håret en som regel gang daglig, det må vaskes før om morgen hvis jeg skal på arbeidet, for det står rett opp når jeg våkner
Gjest gjest1 Skrevet 3. juni 2006 #9 Skrevet 3. juni 2006 Dusjer som regel hver dag, liker å dusje om morgenen
Gjest @nea Skrevet 3. juni 2006 #10 Skrevet 3. juni 2006 Vanligvis hver dag, helst om ettermiddagene. Gidder ikke å styre med bløtt hår tidlig om morgenene når jeg skal på skola.
Spirito Skrevet 3. juni 2006 #12 Skrevet 3. juni 2006 (endret) Hver eller annenhver dag, litt ettersom. Skal jeg bare være hjemme eller har dusjet kvelden i forveien kan jeg godt hoppe over en dag, men da vasker jeg meg med klut. Endret 3. juni 2006 av Spirito
Gjest Pet Skrevet 3. juni 2006 #13 Skrevet 3. juni 2006 Jeg våkner med hanekam hver morgen, så da er det bare å komme seg i dusjen!
Gjest Fantus Skrevet 3. juni 2006 #14 Skrevet 3. juni 2006 Hver morgen og etter trening. Men jeg vasker ikke håret hver gang, det vasker jeg bare 1-2 ganger i uka.
Gjest Gjest Skrevet 3. juni 2006 #15 Skrevet 3. juni 2006 Skal si folk dusjer ofte! Jeg prøver å gå 2 dager i mellom hver dusj, siden håret har en tendens til å bli fortere fett ved hyppig dusjing.. Pluss at det ikke er bra for huden å dusje så ofte... Bakteriefloraen på huden blir øydelagt da
honey21 Skrevet 3. juni 2006 #16 Skrevet 3. juni 2006 Jeg dusjer hver morgen og etter hver gang jeg trener. En meget sjelden gang, feks på søndager, hopper jeg over dusjen, men da føler jeg meg ikke helt fresh allikevel. Noen ganger dusjer jeg rett før jeg legger meg hvis jeg vet at jeg må opp kjempetidlig neste morgen. Som oftest har jeg dårlig tid om morgenen og da er det godt å ha dusjet kvelden før
Gjest Skya Skrevet 3. juni 2006 #18 Skrevet 3. juni 2006 Gver dag, hvis jeg er på jobb så hender det jeg dusjer flere ganger daglig.
Ginen Skrevet 3. juni 2006 #19 Skrevet 3. juni 2006 Dusjer stort sett hver dag, vasker håret et par ganger i uka.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå