Gå til innhold

en kul...


Fremhevede innlegg

Gjest Gjest
Skrevet

jeg har oppdaget en stor kul i armhulen min. jeg skal til legen neste uke så jeg skal vise den til legen min da med mindre den forsvinner før den tid. er vel bare en betent talgkjertel ellerno hva? men bare for "morro" skyld, hvordan kjennes en kreftkul ut?

Videoannonse
Annonse
Gjest Jersey
Skrevet

Det er nesten helt håpløst å kjenne forskjell på ondartet og godartet kul tror jeg. Men kom deg til legen og sjekk den, så slipper du å bekymre deg så mye :)

Lykke til! :klem:

Gjest gjest1
Skrevet

Det er jo vanskelig å spekulere om hva denne kulen din er for noe, men det kan godt være en fettkul for eksempel, eller en betent kjertel. Men du, kjempefint at du skal til legen, dette ordner seg. Det er vanlig å ta prøver av slike kuler med en tynn nål (biopsi) , så får du avklart hva det er for noe. Lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...