Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Er det vanlig å måtte snyte seg hver dag i over ett år?

Er ikke forkjølet, men det foregår en jevn snørrproduksjon. Det blir hard og danner skorper, og jeg må snyte meg flere ganger om dagen. Oftest følger det med en del blod også. Føler nesen er rimelig sår. Skikkelig dritt å snyte ut digre, blodige snørrflak hver dag.

Dette startet som sagt for over ett år siden. Før det hadde jeg perioder med forkjølelse, men var som oftest frisk.

Råd, tips? Spray?

Videoannonse
Annonse
Gjest Jalileh
Skrevet

Har du ikke vært til legen med det?

Gjest gjest1
Skrevet

Sånn hadde jeg det også for en stund tilbake, men det har faktisk blitt bedre av seg selv nå, brukte ikke noe spray heller.

Gjest King James II
Skrevet

tja pappa har snytt seg så lenge jeg kan huske. I mange år alltså.

Men det er nok best og gå til legen

Skrevet (endret)

Tenkte liksom ikke på å gå til legen for litt snørr i nesa...

Jeg tror jeg venter til jeg flytter og bytter lege, for han jeg har nå tror jeg er hypokonder. Sist gang tok han ikke et helseproblem jeg har alvorlig, og snørret er et mindre problem en det igjen.

Endret av Majka

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...