Gå til innhold

Hvorfor selger så mange UGG Tazz igjen?


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Har sett litt på UGG Tazz i det siste og lagt merke til at det ligger ganske mange til salgs brukt, også flere som ser nesten nye ut.

Er det noen her som har hatt dem og endt opp med å selge dem igjen? Ble dere ikke fornøyde med dem, eller er det noe med passformen eller komforten som gjør at de ikke blir brukt?

Anonymkode: f3542...c1a

  • Nyttig 1
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Akkurat den modellen minner jo mest om en tøffel. Da jeg først så dem i bruk ute her i Bergen tenkte jeg «der er det noen som har glemt å bytte sko før de gikk ut av huset». Kanskje de ikke er så anvendelige utendørs?

Anonymkode: 35323...a4f

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Bruker den som innesko på jobb om vinteren. Det er vi flere som gjør. Elsker å kunne si at «det er egentlig en utesko!»

 

Anonymkode: cfeae...447

  • Hjerte 1
AnonymBruker
Skrevet

Min erfaring er at de er altfor små i størrelsen, har derfor solgt og kjøpt meg nye 

Anonymkode: 3df00...231

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Jeg måtte selge mine selv om jeg synes de er veldig kule og gjerne ville brukt dem. For meg ble problemet at de kjippet. Det var rett og slett vanskelig å gå i dem.

Anonymkode: 77815...585

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...