Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg ser etter gode bommulslaken, ikke frotté, som holder seg vask etter vask, og som det ikke blir hull i bare en ser på det. 

Både til 180x200, 160x200 og 120x200

Tips? Gjerne med navn eller link😁🫣

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fasongsydd laken er da tingen. Hadde noen veldig billig på rusta nå. Selv har jeg dvala laken fra ikea.

Stretchlaken blir det hull på etter 1 vask.

Anonymkode: 74b95...f4f

Skrevet

Sparkjøp sine i bomullsateng er fantastiske, og ofte på kampanje 😁

Anonymkode: f8ef1...83c

Skrevet

Jeg er fornøyd med Ikea sine fasongsydde laken. Det eldste jeg har er over 10 år gammelt og begynner såvidt å bli slitt nå. 

Jeg har kun laken i 100 % bomull. 

Anonymkode: 612cd...617

Skrevet

Min favoritt både for komfort og ellers er Percale. Både behagelige og slitesterke. 

Anonymkode: 355d7...8df

Skrevet
AnonymBruker skrev (14 timer siden):

Fasongsydd laken er da tingen. Hadde noen veldig billig på rusta nå. Selv har jeg dvala laken fra ikea.

Stretchlaken blir det hull på etter 1 vask.

Anonymkode: 74b95...f4f

Absolutt ikke. Vi har dyreste stretchlaken fra jysk som brukes i vår Airbnb, har tålt MANGE vask både på 60 og 90 grader👌

Skrevet

Bruker kun stretchlaken fra europris, de er myke og gode, tåler både bruk og vask, skulle dog ønske de var litt tykkere og at de kom i litt sprekere farger. … Et pluss er at de ofte er til halv pris. 

Skrevet

Jeg liker konvoluttlaken. Konvoluttlaken sateng blå

De passer rimelig perfekt rundt en overmadrass. Blir stramt og fint, og ingen krøll. Passer for overmadrasser med tykkelse 7,5-10cm

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...