furko Skrevet 23. juli #1 Skrevet 23. juli Tenkte å kjøpe en pulsklokke. Har sett på Galaxy Watch 8, har egentlig det jeg trenger. Er det noen som har den og kan anbefale? Er denne jeg tenkte å kjøpe, bare venter på at prisen skal gå ned igjen. Anyone??
AnonymBruker Skrevet 23. juli #2 Skrevet 23. juli Hvis du synes den er dyr, så finnes det sikker klokker som gjør det samme for en lavere pris, selv hos Garmin. Hva er det det trenger av klokka? Anonymkode: 7fb6a...4ce
AnonymBruker Skrevet 26. juli #3 Skrevet 26. juli Galaxy er vel en smartklokke? Og ikke en spesifikk puls/trenings-klokke? Jeg ville absolutt ha sett på Garmin, om du ønsker å bruke den til trening, og ikke bare skritt, puls, søvn osv. Anonymkode: 0ce22...488
Tibbie Skrevet 29. juli #4 Skrevet 29. juli Garmin er visst det beste i klassen når det kommer til kvaliteten/troverdigheten på helsedata (har jeg lest i et par nyutgitte helsebøker). Så hvis du ønsker smartklokke for helsen sin del, anbefaler jeg Garmin.
Hololo Skrevet 29. juli #5 Skrevet 29. juli Jeg har galaxy watch og er veldig fornøyd, grunnen til at jeg kjøpte den var jo for å koble sammen med min samsung telefon, jeg har og tvilling sim til den. Om det er primært trening du skal bruke den til så er det ikke verdt det, da er Germin et godt og billigere alternativ.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå