fisker1 Skrevet 2 timer siden #1 Skrevet 2 timer siden Har med åra fått mer og mer sansen for røffere og hardere sex. Ikke extreme greier, men mer rå, lidenskaplig og røff. Mer utforsking og prøving. Ikke det at jeg ikke liker vanilla, men føler at det har skjedd noe med hva jeg liker . Er det flere i samme båt?
AnonymBruker Skrevet 1 time siden #2 Skrevet 1 time siden fisker1 skrev (31 minutter siden): Har med åra fått mer og mer sansen for røffere og hardere sex. Ikke extreme greier, men mer rå, lidenskaplig og røff. Mer utforsking og prøving. Ikke det at jeg ikke liker vanilla, men føler at det har skjedd noe med hva jeg liker . Er det flere i samme båt? Liker du å bli utsatt for røff behandling selv? Anonymkode: cdd18...db3
Snok1 Skrevet 1 time siden #3 Skrevet 1 time siden fisker1 skrev (34 minutter siden): Er det flere i samme båt? Ja. Det paradoksale i dette er at ved introduksjon av større seksuelt mangfold, er vaniljesexen blitt mer intim, inderlig og kjærlighetsfull. Vinn-vinn, med andre ord.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå