Gå til innhold

The Frame


Fremhevede innlegg

Skrevet

Dere som har The Frame tv, hvor høyt henger den? Vil egentlig ha den høyere enn vanlig tv, for da ser den mer ut som et maleri når man ikke ser på tv. Men da må man jo løfte hodet når man ser på tv. Anbefalinger? 

Anonymkode: 01a3b...e24

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Heng den som en TV. Ingen blir lurt til å tro det er et ekte bildet når man ser hvordan tv-bordet, sofaen og alt annet i stua er plassert slik at det ser ut som om dere tilber "bildet" på veggen. Og ofte vil høyttalere eller lydplanke avsløre at det ikke er et maleri til 345 millioner kroner dere har på veggen

Men Frame er veldig flink til å gjøre seg litt mindre synlig enn en vanlig tv i stua. 

  • Liker 3
Skrevet

Vi har den like høyt som bildene, og har en skjenk i stedet for TV-benk. Er noen meter fra sofaen til TV-en, så oppleves ikke som om man ser opp - er derimot mer praktisk fordi ingenting blir i veien. Mange tror det er et bilde og ikke en TV. Vi har riktignok ikke lydplanke eller høytalere. 

Anonymkode: 6e454...d69

  • Nyttig 1
Skrevet

Hvis du er opptatt av å se på TV skal du ikke henge den høyt. Sett deg der du skal sitte, så skal midten på TV`n være i øyehøyde.  

Anonymkode: 459c4...97e

  • Liker 1
Skrevet

Takk for svar. Jeg hang denne så den er 60 cm over gulvet. Som er vanlig tv høyde. Men jeg tror kanskje det hadde blitt stiligere å ha den høyere?! 

Anonymkode: 01a3b...e24

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...