Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Noen som kan anbefale en god sports-BH til løping? 
(Bruker størrelse 65F i vanlig bh..)

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Jeg synes Freya sine sports-BHer er gode, de jeg har heter Freya Active Sonic Underwire Spacer Sports Bra.  Koster litt, men holder ting på plass, selv under tøffe intervaller.  70F, så har litt å holde på plass også.

Anonymkode: cd90a...333

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Shock absorber ultimate run bra padddd (og padded er cluet, stor forskjell på den og den som ikke er padded). Bruker 65H selv i vanlige, har 70G i disse. 

Anonymkode: 695d3...95d

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Jeg syns Røhnisch Kay er veldig god! Litt trang å ta på, men veldig god støtte. 

Anonymkode: 6792c...d7c

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Må nesten ha bilder for å kunne foreslå en som passer.

Anonymkode: 03ee5...1ee

Skrevet

Takk for svar :) Vet dere om noen fysiske butikker som selger disse? Hadde vært fint å få prøvd før kjøp når de koster såpass 🤔

AnonymBruker
Skrevet
Audrey Horne skrev (På 21.1.2026 den 10.28):

Takk for svar :) Vet dere om noen fysiske butikker som selger disse? Hadde vært fint å få prøvd før kjøp når de koster såpass 🤔

Du får Shock absorber på løplabbet (og muligens enkelte Anton sport, usikker på om A sport er en «offisiell leverandør») 

Anonymkode: 07baa...cc5

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...